Lian Li PC-K60 incelemesi Soğutmanın gücü adına

CHIP ONLINE Notu
85
Özetle

Her ne kadar firmanın daha önce incelemiş olduğumuz alüminyum kasaları kadar hafif olmasa da aynı performansı sunan başarılı bir kasa.

Soğutmada yüksek performansın yanı sıra sessizliği arayanların gözdesi.

Mid Tower sınıfına girmesine rağmen geniş iç hacmi ile ilgiyi üzerine çeken Lian Li'nin çelik bilgisayar kasası, 140 mm'lik kasa önünde 1 adet ve tepesinde 2 adet, dakikada 1000 devir dönebilen ve kasa arkasında 120 mm'lik 1 adet 1500 devirlik fanları ile bilgisayar içi hava sirkülâsyonunda yavaş ama sessiz bir şekilde büyük bir etki yaratıyor. Lian Li'nin Tool-Less adını verdiği tasarım sayesinde herhangi bir alet gerektirmeden sökülüp takılabilen kasa ile alet çantanızı bir kenara koyabilirsiniz. Bu teknolojinin, aynı zamanda sık sık parça değiştiren üst uç kullanıcıların da gözdesi olduğunu belirtelim. Güç kaynağının yerini değiştiren Lian Li bu sayede işlemci ve çevresindeki bileşenlerin soğutmasını daha iyi bir hale getirmiş. Performansın yanı sıra huzuru da garantilemeyi amaç edinen bu tasarımda hard disk yerine takıldıktan sonra gürültüyü aza indirgemek amaçlı plastik kilitler kullanılması da cabası.

Lian Li PC-K60 Teknik Özellikleri
Ürün Modeli Lian Li PC-K60
Ürün Türü Kasa
CHIP Online Notu 85
Üretici Lian Li
Teknik Detaylar
Kasa türü Advance Mid Tower
Boyut 214 x 496 x 498 (UxBxD)
Gövde malzeme CECC Metal
Yuvalar 5.25"x5, 3.5" x 4, PCI x 8
Fanlar 140mm x 3, 120mm x 1
Bağlantılar USB2.0 x 2 / HD+AC97 Audio

Okuyucu Yorumları

Toplam 1 Yorum

Yaklaşık olarak altı aydır bu kasayı kullanıyorum. Nitelik ve görüntü olarak üst düzey bir kasa. Entegre power supplye sahip olması ayrıca bir artı özellik.

Sen de yorum yaz

 

İlginizi çekebilir
Turhost