Oynat Clash of Titans (HD) Zeus'un oğlu Perseus, Prenses Andromeda'yı kurtarmak için yola çıkar. Ama bu yolda Zeus'un verdiği diğer emirleri de yerine getirmek zorundadır. Bunlar Medusa'yı öldürmek ve Pegasus'u yakalamaktır.

Clash of Titans (HD)

Zeus'un oğlu Perseus, Prenses Andromeda'yı kurtarmak için yola çıkar. Ama bu yolda Zeus'un verdiği diğer emirleri de yerine getirmek zorundadır. Bunlar Medusa'yı öldürmek ve Pegasus'u yakalamaktır.

Okuyucu Yorumları

Toplam 7 Yorum

Çok iyi bir tanıtım olmakla beraber , müzik çok hoşuma gitti, filmde gayet iyi gibi, mitoloji her zaman ilgi çekmiştir :D

Güzel prience of persiadan ii olcak gibi

sankı tıtan questı anımsattı bana:)

son zamanlarda sam worthington güzel filmlerde ve tekonolojinin konuştuğu yapımlarda yer almaya başladı,buda onlardan biri.

god of war ? bir ben mi benzettim ?

bu bal gibi god of war çakması bir film

god of war cakması diil , yünan mitolojisi , herşey bişeyin çakması olmak zorunda diil god of war serisi daha yeni başladı o zaman oda herkül çakması , bilmemne başka bişey çakması o truva çakması bu 300 çakması derseniz olmaz bu iş , adamlar ne güzel filmler yapıyo milyonlarca dolar yatırıyo siz çakma diyin izlemeyin o zaman kaldıki god of warda kratos perseusu öldürüyordu bu film anladığım kadarıyla perseusu anlatıyor asıl kratos hayal ürünü en azından bunlar mitolojide geçen kahramanlar , he kratosta geçiyor ama o oyundaki gibi diil cratus(kratos yani , türkçeside kuvvet demektir) ,nike , bia ve zelus bunlar pallas ve stynxin çocukları ve aynı zamanda zeusun adamlarıdır

Sen de yorum yaz