YouTube açıldı mı?

YouTube'a erişim dünden beri bir bazı bölgelerde sağlanabiliyor... Acaba bu durum hayra alamet mi?

YouTube'a bir şeyler oluyor... Ceza tahtasında tek bir mahkeme kararı kalan YouTube'a, dün akşamdan beri bazı bölgelerde erişim sağlanabilirken, bazı bölgelerde halen erişilemiyor. Üstelik erişimin sağlandığı bölgelerde DNS ayarlarıyla oynamadan, doğrudan YouTube'a giriş yapılabiliyor.

Bazı kaynaklara göre ceza tahtasında kalan tek karar olan Ankara 1. Sulh Ceza Mahkemesi'nin 05/05/2008 tarihinde aldığı kapatma kararı da kaldırıldı. Dün geceden beri Türkiye'de bölge bölge verilen erişim yaklaşık 2 gün içerisinde tüm Türkiye'de sağlanmış olacak. Bölgelerde yasak kaldırma işlemleri devam ederken işlemin bir süre alabileceği belirtildi. Tabi bunlar, resmi bir açıklama olmadığından şimdilik iddia olarak kalıyor...

Peki ama bu durumu nasıl yorumlamalıyız? Ya şakacı bir yetkili bizimle oyun oynuyor, ya da YouTube açılma hazırlığı yapıyor. Ama YouTube olayı artık öylesine karmaşık bir hal aldı ki, yorum ya da tahmin yapmak artık mümkün değil. Bekleyelim ve görelim; Mayıs başından beri yaptığımız gibi...
Dikkat! İçerik, fiyat veya bağlantılar değişmiş veya güncellenmiş olabilir.
 • arkdaşımın evinde giriyor .Bizim eve gelince girmiyor

  Ziyaretçi
  22 May 2014 19:04

 • acılmıyor malesef

  Ziyaretçi
  08 May 2014 20:40

 • bn hile ile girdim :)

  Ziyaretçi
  13 Nis 2014 20:08

 • bu ne yaa ben gırıyorum ama cok sacma yınede gıremeyen kısıler var... adana

  Ziyaretçi
  07 Nis 2014 19:13

 • gaziantepteyim dns değiştirmek istedim ancak en kullanılır dns girsem bile youtube açılmıyor açılmayınca dns mi normal hale getirdim.Youtubeun açılmasını bekliyorum.

  Ziyaretçi
  02 Nis 2014 18:00

Siz de yorumunuzu yazın

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Dijital Hayat İpuçları

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Dünden bugüne Başlat menüsü!Windows'un Başlat menüsü Windows 95'te neye benziyordu, bugüne gelene kadar nerelerden geçti?

20 yıl sonra işler değişiyor!Samsung'un 20 yıldır vaz geçemediği yazılımı, şimdi yerini Microsoft'un efsane yazılımına bırakıyor!

Parasını hak eden 10 uygulamaBu uygulamalar ilk bakışta size pahalı gelebilir, ama aslında paranızı hak edecek kadar iyiler!

BİZİ TAKİP EDİN

CHIP-GALERİTüm Galeriler

CHIP-TVTüm Videolar