Gelmiş geçmiş en çirkin 10 telefon!Xcute DV1

10 / 10

Okuyucu Yorumları

Toplam 0 Yorum

Aslında Nokıa nın benzer bir kaç modeli piyasaya aynı(yakın) tasarımla tutunmayı başardılar. Hatta o kadar tutundular ki o yıllarda saydığım modeldeki telefonların kamerasıyla röportaj bile yapılıp yayınlanmıştı Fransada (Gerçi röportaj yapılan şarkıcı Corsikalıydı ama Corsica halen bağımsızlık ilan etmediğine göre yanlış sayılmaz :).

@12 Mayıs 2015 02:02 Zamanında bu telefonlar Sony ve J.V.C nin handycam serilerine atıfta bulunan aletlerdi.Hafızaları azdı ama çokta kullanışlıydılar bence. çekim yaparken rahatça kullanılıyordu. Alizée'yi söylüyorsunuz sanırım.Ben de Alizée Jacotey TÜRKİYE sayfasını gezerken eski videoların arasında görmüştüm.Ülkemizde bilen pek yok ama sonunda birine rastlamak ümitlendirici. :) Biz onları tanıyalım ki onlarda bizim sanatçıları tanısın biraz değil mi ? Tarkan dan başkasını pek bilen yok orada

@14 Mayıs 2015 11:38 Doğrudur.Bakınız Nokıa N90,N92 ve N 93 ;)

Bu telefon bence güzel sadece piyasaya biraz geç çıkmış o yüzden fazla sarılmamış olabilir

Ne kadar kaba dense de şimdiki tepsi kadar telefonlardan daha zarif.

Sen de yorum yaz

Xcute DV1

Ekranını döndürünce, video kameraya dönüşen bu telefon, telefonlarla video çekmenin giderek popülerleştiği bir dönemde, 2005 yılında piyasaya çıkmıştı. Tüm dünya dokunmatik ekranlara hazırlanırken ortaya çıkan bu kalın, kullanışsız, kaba telefon pek tutmadı ama bugün bakınca, tutmamasına çok da şaşırmıyoruz.

 

Turhost