15 yılın sonunda kral aramıza döndü!

Herhalde hiç birimiz bir gün bunun olacağına ihtimal vermiyorduk ama sonunda hayaller gerçek oldu!

  • Melik Arslan
15 yılın sonunda kral aramıza döndü!
Oyuncuların 15 yıllık özlemi sonunda biti

15 yıldır oyuncular tarafından sabırsızlıkla beklenen, buna rağmen çıkışı sürekli ertelenen Duke Nukem Forever, sonunda piyasada.

Geçtiğimiz Perşembe günü İngiltere'de açılış partisi yapılan oyun, en çok ertelenen oyun olarak tarihe geçti. Zira 1996'da Duke Nukem 3D'nin devamı niteliğinde olacak oyunun duyurulması sonrası oyunun çıkış tarihi sürekli ertelendi; ama nihayet dün itibariyle oyun İngiltere'de piyasaya girdi.

Yapımcılar oyunu erteleme haberini verirken sürekli üzerinde çalıştıklarını belirttiler. Oyunun iptal olması yerine sürekli ertelenmesi sonucu geçtiğimiz sene düzenlenen PAX fuarında 2K Games, oyunu 2011'de piyasaya süreceğine dair söz vermişti.

Duke Nukem Forever, 14 Haziran'da Amerika'da da raflarda olacak.

Okuyucu Yorumları

Toplam 16 Yorum

Bende dün bu oyunun videolarını izliyordum. Oyun indirilmeye hazır. İndirsem mi, indirmesem mi diye? Aslında pek oyun oynayan biri değilim ancak bir arkadaş sever diye indirmek istedim. Demek ki hayalmiş, gerçek olmuş. LOL. :D

Ama inceleme notları berbat
Ben oynamadım ama
Herkz çok kötü diyor

Yani kaz gibi uçtu tavuk gibi düştü :S

olmuş bu oyun. razor sağolsun

açıkçası çokta sonunda buda oldu denecek bir oyun olduğunu düşünmüyorum..youtubeden baktım görüntülerine asparagaz abartılı bi oyun..boş yani sıradan çıkan oyunlardan bi farkı yok..bi tek işeyip bişilerini gösterio ayıp şeyler o kadar...onuda sansürlüolar blurlaştırıp ...cinsellik aktmışlar viraz o kadar...

sonunda geldi inşallah ilk oyunu gibi bize büyük zevkler verir :D

hatırlıyorum o zamanları ne eğlenirdik be :)

saçma sapan oyunlar işte

beklemekten artık sıkılmaya başlamıştım nihayet çıktı şükürler olsun :))))

halen inanamıyorum şu an oynuyorum :D

Dun yazıcı oglunun orda orjinal kutusunu gormustum

bence yıllarca beklenipde berbar grafiklere sahip bir oyun olmuş, eski yılların kral oyunu şimdi sefil halde. Bir oyun tutkunu olarak oyunun daha ilk bölümünden sonra oyunu sildim..

bu kadar çok cinsellik içeren bir oyuna efsane, kral denmesi düşündürücü.

Sadece araka fon müziğini dinlemek için bile pc' ye kurmaya değer kült bir oyun. Grafikler tanıtım video'larından anladığıma göre berbat ama nVidia 3D Vision performansını merak ediyorum. Zira Metro 2003 bu konuda çok başarılı. Saygılar.

Max_Real Qnx

açık sahneler var .nasıl izin verildi de piyasaya sürüldü anlamadım

nVidia 3D Vision ile oynadım gerçekten mükemmel olmuş. Işıklandırma ve texture çok kaliteli ama detaylar berbat olmuş. Saygılar.

Max_Real Qnx

"bence yıllarca beklenipde berbar grafiklere sahip bir oyun olmuş, eski yılların kral oyunu şimdi sefil halde. Bir oyun tutkunu olarak oyunun daha ilk bölümünden sonra oyunu sildim.." Diyen arkadaşa itafen;

Duke nukem in tutkunu olmayı bırak fanı bile olamayacağın kanısındayım. Sanırım sen internetten download ettin. Fan'ı olan çıktığı zamanda gider satın alır. Tabi hanginiz bana demo ile son versiyon arasında "Fark yok" diyecek kadar üzücü bir laf edebilir ki ? O zaman neden update edildi diye sorarım. Yani oyunu eskisinden bu güne getirip bu grafiklere bile aktarmak çok kolaydı da neden siz satın almadınız o zaman bu oyunun isim haklarını ? Oyun aykırı sayın ziyaretçi arkadaşlar. Zaten size de demiyorlar bu oyun +3 felan diye. +18 olan oyun, 18 yaş ve üzeri için uygundur. Yani cinsellik dediğiniz sizin nedir ? bir çift göğüs görmek mi ? Sabah programlarında hergün görüyorsunuz o değil mi peki ? Dinime küfreden müslüman olsa...

Sen de yorum yaz

 

CHIP'i Takip edin
E-Posta listemize katılın
CHIP Dergi Mobil Cihazınızda
Apple Store
Google Play

Turhost

İlginizi çekebilir

Turhost