2 değil, 4 yeni iPhone mu geliyor?

Hepimiz iki farklı iPhone 6 modeli bekliyoruz ama son haberlere göre bu sayı, 4 de olabilir!

2 değil, 4 yeni iPhone mu geliyor?

Şu ana kadar gelen bilgiler ışığında Apple'ın iki farklı iPhone 6 sürümünü piyasaya sunacağını biliyoruz. Bunlardan biri 4.7 inç ekrana, bir diğer ise 5.5 inç ekrana sahip olacak. Fakat ortaya çıkan yeni haber, bir kez daha kafaları karıştırmaya yetti. Görünüşe göre iPhone 6, en az dört farklı modelde olacak.

XtremeGuard adında bir cep telefonu aksesuarları üreticisinin internet sitesinde yer verdiği ürünler, iPhone 6'nın en az dört farklı modelde piyasaya çıkacağını gösteriyor. Bildiğimiz 4.7 inç ve 5.5 inç boyutlu iPhone 6'ların yanı sıra yine 4.7 ve 5.5 inç ekran boyutuna sahip iPhone 6c isimli iki modele daha yer veren XtremeGuard, böylece akla şu soruyu getiriyor: "Acaba Apple, 'C' serisini sürdürecek mi?"

iPhone 5S'in yanı sıra "daha ucuz sürüm" olarak nitelendirilen iPhone 5c adında bir cep daha sunan Apple, bunu iPhone 6 ile devam ettirecek mi bilinmez. Ama olur da karşımıza iPhone 6c adında iki farklı cep daha çıkarsa, XtremeGuard şimdiden koruma kılıf aksesuarlarını satışa sunmuş durumda.

Ercan Uğurlu

Okuyucu Yorumları

Toplam 7 Yorum

Ya 6s ler? Toplamda 8 yeni iphone

Bence c Serisi devam etmeli yada iPod touch daki gibi renkler metal gövdeye işlenmeli sarı mavi kırmızı gümüş uzay grisi altın rengi yeşil pembe olarak gelmeli

4 degil 8 yeni iphone mu geliyor

gelsin gelisn de almıyalım

1 ay önce verdiler bu haberi

çok sıkı geliyor yav

iphone 6 coktan resmı olarak sızdı http://www.spigen.com.tr/iPhone-6,LA_151-2.html#labels=151-2 ünlü aksesuar üreticisi 4.7 inclik iphone 6 yı gösterdi

Sen de yorum yaz

 CHIP'i Takip edin
E-Posta listemize katılın
CHIP Dergi Mobil Cihazınızda

İlginizi çekebilir