60 FPS'lik Casio EX-F1 satışta!

Dünyanın en hızlı dijital fotoğraf makinesi Casio EX-F1 artık Türkiye'de!

60 FPS'lik Casio  EX-F1 satışta!
60 FPS'lik hızıyla dünyanın en hızlı kamerası.

Casio'nun yüksek hıza ihtiyaç duyan fotoğrafçılar için çıkardığı saniyede 60 kare fotoğraf çekebilen EX-F1 artık Türkiye'de.

6 Megapiksel çözününürlüğündeki EX-F1, fotoğraf çekmenin yanında kullanıcılara Full-HD (1920 x 1080 piksel) video kaydetme imkanı da sunuyor. Makine VGA çözününürlüğünde (640×480) saniyede 300 kare video çekimi yapabiliyor.

Makine, üzerindeki 12x zoom objektif (35-420mm) sayesinde kullanıcılara büyük kolaylık sağlıyor.

Casio EX-F1, Türkiye'de KDV dahil 1.599 YTL'lik fiyat etiketiyle satışa sunuldu.

Ongun Batuhan Altan

Okuyucu Yorumları

Toplam 8 Yorum

Haber fotoğrafının altına "60 FPS'lik hızıyla dünyanın en hızlı DSLR'si." diye yazılmış. Bahsedilen makina DSLR değildir, SLR makinelerde ayna ve perde düzenekleri bulunur. Biraz daha dikkat ve işe saygı lütfen.

CHIP Online: Uyarınız için teşekkür ederiz, hata düzeltildi...

çok süper bi chiaza benziyor özellikle slow motion çekimleri için kullanılabilir, 10-12 x slow motion yapar VGA çözünürlüğünde müthiş birşey

Bu makine toplama, çıkarma, bölme ve çarpma yapıyor mu? benim anlamadığım bir konu var, Bir çok firma bir çok bölümde bir ürün çıkıyor. Şimdi Casio Hesap makinesi yapan bir firma mı yoksa Foroğraf makinesi mi ben anlamıyorum. Bence herkes kendi iyi bildiği işi yapmalı. FujiFilm, Nikon var.

Bu makine nasıl olurda Full HD 1920x1080p 60 FPS çeker artı 1500 YTL fiyat olması ise çok saçma FULL HD Nedemek olduğunu Casio bilmiyor sanırım...Nikon D2xs ve D3 üstüne tanımam.

Acaba çok hızlı ahareketli görünküleri net çekebiliyormu

GTBlack makina 1.200 fps ile cekir
videoları izle sonra konuş http://ex-f1.exilim.de/de/video.html

Herkes iyi bildiği işi yapsın mantığı da ne demek, sana malzemeyi zorla satmıyor ki. Beğenecek bilgide sende parada sende. Honda robotik satıcısı değil ki ASİMO ya yıllarını ve paralarını döküyor. Bu iş prestij işidir. Uzun vadeli düşünenlerin işidir...

http://ex-f1.exilim.de/de/video.html

Bana video izle diye link atmana gerek yok,fps nin n olduğunun sen bilmeden biliyordum.Bunun için polemiye gerek yok.Makinenin kralı NİKON CANON SONY ÜSTÜNE tanımıyorum ama ben tabiki Nikon..

Sen de yorum yaz

 CHIP'i Takip edin
E-Posta listemize katılın
CHIP Dergi Mobil Cihazınızda

İlginizi çekebilir