Android 4.4.3, bu Nexus'lara dağıtılıyor!

Android 4.4.3 güncellemesinin dağıtımı başladı. Ama şimdilik sadece...

  • Zeynel A. Öztürk
Android 4.4.3, bu Nexus'lara dağıtılıyor!

İşletim sistemi güncellemeleri, kullanıcılar tarafından çoğu zaman memnuniyetle karşılanır. Sabırsızlıkla güncelleme bekleyenler arasında Android kullanıcıları, şu sıralar önde geliyor. O halde size iyi bir haberimiz var: Android'in bir sonraki güncellemesi, Nexus'lara dağıtılmaya başlanıyor.

Güncelleme, Nexus 4, 5 ve Nexus 7'leri Android 4.4.3'e yükseltecek. Google, henüz güncellemeyle ilgili herhangi bir duyuru yapmamış olsa da, T-Mobile yeni sürümün detaylarını paylaştı. Android Police'in raporuna göre ABD'li taşıyıcı, boyutları 90 MB ile 75 MB arasında değişen Android 4.4.3 güncellemesinin herhangi bir yeni işlev sunmadığını, ancak belirtilmeyen "güvenlik geliştirmelerine" ve onarımlara odaklandığını söylüyor.

Belirtilen Nexus cihazlarından birine sahipseniz, önümüzdeki günlerde Android 4.4.3 güncellemesini almayı bekleyebilirsiniz.

Okuyucu Yorumları

Toplam 23 Yorum

işte nexus farkı. diğerleri güncellemeyi almak için en az 6 ay bekler :D

sabırsızlıkla bekliyorum :) (nexus 4)

nexus 4 üme yükledim gerçekten muhteşem olmuş.

yer yüzünün en gereksiz platformu, yeni güncelleme yayınlanıyor ve bu güncellemeyi çok az sayıdaki nexus sahipleri ediniyor, android platformunda en çok kullanılan markalar samsung htc lg sony malesef bunlara şimdilik güncelleme yok olursada sadece en son cıkan cihaza var, apple iphone gercekten çok özel iyiki varsın apple

@03 Haz 2014 18:34 arkadaşın nexusa geç. nexus GOOGLE 'ın cihazı tabiki önce kendi cihazına gönderecek...nexus 5

@03 Haz 2014 18:34 Klasik iSheep. Size iPhone yazan kağıt satsalar 2 milyara alırsınız.

@03 Haz 2014 18:34 imzamı atarım....

@03 Haz 2014 18:34 kardeşim nexus androidin iPhone Apple ın iPhone başka ioalu cihaz yapilsaydi onada guncelleme verilmeyecekti :D

@03 Haz 2014 18:34 iyi de o güncellemelerden samsung lg htc gibi firmalar sorumlu. Sürümü çıkartacak olanlar da onlar. Cihaza uyumlu olmadığımı düşünüyorlarsa yada işlerine gelmiyorlarsa Android napsın şimdi burada. Iphone tavsiye etmişsin. Yeni güncellemeyi alıpta şarj aletiniz sahte diye uyarı alanda bir sürü insan var. Developer'lara gelen güncelleme de dokunmatik ekranda dokunduğun yerin 1 - 2 cm sağ tarafına basmışsın gibi algılıyordu. Bunlara ne diyeceksiniz peki?

zavallı andoridçikler, güncelleme bekleye dursunlar. belki kendilerine gelir, bir umut! umut fakirin ekmeği! yavrularım güncelleme alamayan telefona onca parayı dökmenin ne manası var? gidin bir iphone veya lumia alın kafanız rahat etsin. güncelleme gelmedi diye de ağlamazsınız hiç olmazsa :)

@aresblade guncelleme nexuslara geliyor hatta şuan son sürüm androidden yaziyorum nexus 4

@aresblade dünyada tek telefonu iphone ve wp sanattır insan.nexus kullananlar iyi bilir.bu telefonlarda iPhone stabil çalışıyor ve güncellemeleri gününde alıyor.

Iphone 4 guncelleme almicak artik haberin olsunda

Son kullanıcıyı ilgilendiren bir güncelleme gibi görünmüyor.

Nexus7 kullanıcısıyım Android 4.2 ve üstü kullanmaya başladıktan sonra yeni güncellemeleri umursamaz oldum çünkü Android artık beklentilerimi karşılıyor. Eğer derdi güncelleme olan varsa bence Nexus cihaz almalı.

İphone 4 güncelleme almayacak diyen arkadaş, işlemcisi çift çekirdekli bile değil. Androidin tek çekirdekli cihazlarında 2.2, nadiren 2.3 yüklü. Hatırlatırım iphone 4, 3 yıllık telefon, geçen sene güncelleme aldı ve bu sene 4 yaşına girecek. sen güncelleme almayacağı için applea taş atmaya çalışıyorsun kendin bile inanmıyorsun bence buna. Bazıları da iphone yazan kağıda 2 milyar verirsiniz demiş kendinde o cüreti nasıl bulduysa. Bazılarının parası onu germiş galiba. Şişirilmiş donanıma o kadar para vereceğime yeterli donanım ve iyi yazılıma bu kadar para veririm. Siz önce başkalarının fikirlerine saygı göstermeyi öğrenin 12 yaşındasınız galiba.

Güncelleme sadece nexuslara geliyorsa diğer cihazlar neden varlar sormak gerek. Boşuna para dökün güncelleme bile alamayacağınız şeylere. Wp / ios dururken android almak nedir?

@04 Haz 2014 13:02 kardeşim nexus amiral gemisi google nin direk tabi ona gelecek , iphone da apple ın amiral gemisi o yüzden geliyor , wp ninde nokia lumia o yüzden direk geliyor. wp8.1 den sonra lumia harici cihazlara siz wp de güncelleme beklemeyin. vermicek.

@05 Haz 2014 15:45 discovery ye bile 4.4.2 gğncellemesi geliyor siz samsungcular uyuyun

custom rom diye birşey var beyler rahat olun o kadar para verip eski sürüm kullanmaya niyetim, galaxy s te bile 4.4.2 var :D

Nexus 5 telefonuma guncelleme bugun geldi gorsellik olarak sadece rehberde degisim var akicilik biraz daha hizli sarj sureside uzatilmis su an icin deniyorum

arkadaş ne meraklısınız felaket senaryolarına nexus serisi google'a ait olduğu için ilk onlara geliyor arkasından motorola kullandı çünkü oda google'a ait bi şirket oldu sonrada samsung sony vesaireye gider aralarındaki prosedür nedir ne değildir bilmem orasını ama elbet diğerlerinede gelir nexus sahiplerinin bikaç hafta erken almış olması ne değiştirir ki

cyanogen mod installer programı ile en cahil halinle next next diyerek telefonu root yapıyor, clocwordmod kuruyor, bootloader unlock yapıyor ve cyanogen mod 11 kuruyorsun sonra istediğin tüm modları kur sil kur sil. yemin ederim yarım saatte 10 mod denedim slimkat baya farklı güzel ama araba bloototh kit ile sorunlu tıpkı stock romlar gibi. kısaca güncelleme beklemek artık peri masalı :)

Sen de yorum yaz