Android oyunlarını bulan uygulama!

En son Android oyunlarını bir araya getirecek bu uygulama ile oyun keşfetmek çok daha kolay oluyor!

GameCommand uygulaması CES'de tanıtılacak!

Qualcomm Innovation Center Inc, Snapdragon GameCommand uygulamasını Android pazarına 10 Ocak 2012, Tüketici Elektroniği Fuarı'nın (CES) açılış gününde tanıtmayı düşündüğünü San Siego'da duyurdu.

Snapdragon GameCommand temel olarak, mobil kullanıcılara en son çıkan Snapdragon tarafından geliştirilen, öne çıkarılan ve özel oyunları kolayca keşfetme, kurma ve erişme yolları sunuyor. Bunun yanı sıra en iyi oyun haberleri sitelerinden ipuçları sağlayarak müşterilerinin bu konudaki bilgilerini güncel tutuyor.

Snapdragon GameCommand, kullanıcılarına 100'den fazla Snapdragon GamePack özellikli oyunu çok sayıda telefon ve tablet üzerinden kolayca erişim ve oynama fırsatı sunacak. Snapdragon GamePack pek çok oyun başlığını özellikle de Android destekli Snapdrogan cihazlarından kısıtlı süre erişilebilen Khaeon Gamestudio'ya ait "Fight Game Heroes"i de kapsıyor.

Gerçek karma dövüş sanatlarının boksörlerinin kafa kafaya dövüşlerinin ön plana çıktığı "Fight Game Heroes" çoklu dövüş şampiyonluklarını ve UFC boksörü Alistair Overreem, "The Reem"i içeriğinde bulunduruyor. CES ziyaretçileri 120 kg olan 1.96 metrelik Alistair Overreem ile şahsen tanışma ve "Fight Game Heroes"un canlı rauntlarında Qualcomm uzmanlarıyla yapacağı dövüşü LVCC Güney salonunda üst katta bulunan 30313 numaralı Qualcomm standında izleme fırsatına sahip olacak.

Desert Winds ve Bunny Maze 3D de oynanabilir!

Eyelead Software'e ait "Bunny Maze 3D" ve Southend Interactive'e ait "Desert Winds" gibi oyunların da dâhil olduğu diğer seçkin oyunlar, Snapdragon GameCommand ile kullanıcılara açık. "Bunny Maze 3D"de oyuncular maceraperest tavşanın büyülü bir dünyadaki keyifli yolculuğunda çalınan havuçlarını geri almasına yardımcı oluyor. "Desert Winds" mini oyunundaki oyuncular ise Prenses Amira karakterinin halkını kurtarmak için çöldeki dehşet saçan yaratıklarla olan mücadelesine eşlik ediyor.

Qualcomm'un Gelişmiş Oyun Müdürü Dave Durnil "Yoğun bir tempoyla çoğalan mobil oyunları arasında, Snapdragon GameCommand gibi uygulamalar, Snapdragon tarafından en iyi şekilde geliştirilen oyunları keşfetmeyi ve erişmeyi kolaylaştırıyor" diyor ve ekliyor, "Fight Game Heroes ve The Reem gibi seçkin ve umut vaat eden oyunlarla Snapdragon mobil oyunları piyasayı kızıştırmaya başladı."

Snapdragon GameCommand'in Kuzey Amerika'da lansman sırasında ve diğer pazarlarda ise ileriki bir tarihte hazır olması bekleniyor.

Basın bülteninden derlenmiştir.

Okuyucu Yorumları

İlk yorum yapan siz olun
Sen de yorum yaz

 


CHIP'i Takip edin
E-Posta listemize katılın
CHIP Dergi Mobil Cihazınızda
Apple Store
Google Play