Apple: iTablet ilk kez gün yüzüne çıktı...

Apple'ın dedikodusu bitmeyen tablet PC'si ile ilgili yeni bir iddia daha; üstelik oldukça da ciddi.

  • Halil Mollaoğlu
Apple: iTablet ilk kez gün yüzüne çıktı
Apple iTablet: Resmi olarak bir açıklama yok; ama dedikodu kazanı kaynıyor.

Apple tablet ile ilgili yeni bir dedikodu turu daha: Bu sefer bir analist cihazı gördüğünü ve bundan çok etkilendiğini bildiriyor.

Açıklamayı yapan kişi Amerikan ekonomi dergisi "Barron's"da yetkili bir uzman olduğunu ve isminin açıklanmamasını rica ettiği söyleniyor. Verdiği bilgilere göre özellikle dokunmatik ekranda video oynatımı çok etkileyiciymiş. Ayrıca Lenovo gibi birçok üreticinin benzer ürünler planladığını; fakat duyurmak için Apple ürünlerini beklediklerini söyledi.

İkinci bir anonim kaynağa göre cihaz, Çin branş çevrelerinde çoktandır bir sır değil. Cevabı merakla beklenen en büyük sorunun şu olduğu iddia ediliyor: iTablet için geliştirilmiş yazılım sadece App Store üzerinden mi sunulacak?

Fiyat ve çıkış tarihi konusunda herkes hemfikir: Bir sonraki Apple ürünleri sunumu eylülde gerçekleşecek. Buna müteakiben cihazın 700 ila 800 Dolar arası bir fiyatla raflarda yerini alacağı düşünülüyor.

Okuyucu Yorumları

Toplam 5 Yorum

bakın hiç bir apple ürünü almadım.. lakin şu resimdeki tasarımı görünce kesinlikle bir tane itabletim olacak diyorum.. müthiş bir şey.. müthiş..

eğer gerçekse türkiye fiyatını gerçekten merak ediyorum macbook pro 7 milyara satılıyorsa bunu 15 milyar olması gerekir

bi tabletimiz eksikti oda geldi tam oldu bunun rakibi xp note olması lazım yanılmıyorsam laptop ekranı ters dönüp not falan alınıyordu bi ara moda oldu gecti şimdi ne üretiliyor nede satılıyor bildigim kadarı ile multi tach olsaydı ben almayı düşünüyordum bi dj programı yükleyip ekrandan skrach atacaktım turn tabela...

10 parmak destekleyecekmi acaba, appleda multitouch patenti var ama 10 parmak kapsamıyordu belki bilmeyenler vardır, 10 parmak patenti başka bir firmada :D

10 parmak destekleyecekmi acaba, appleda multitouch patenti var ama 10 parmak kapsamıyordu belki bilmeyenler vardır, 10 parmak patenti başka bir firmada :D
----------------------

Stantum adlı firmanın patenti sanırım .

Sen de yorum yaz

 

CHIP'i Takip edin
E-Posta listemize katılın
CHIP Dergi Mobil Cihazınızda
Apple Store
Google Play