Barack Obama, selfie uzmanı çıktı!

Obama'nın iklim değişikliğine dikkat çekmek için yaptığı geziden, bir de selfie bombası çıktı!

Barack Obama, selfie uzmanı çıktı!

ABD Başkanı Barack Obama, iklim değişiminin etkilerini vurgulamak için Alaska'ya ziyarette bulundu ve günümüzdeki yolculukların olmazsa olmaz eşyalarından birini de yanında taşımayı ihmal etmedi: Selfie çubuğu...

@WhiteHouse Twitter hesabı, POTUS tarafından sözü geçen çubuğun üzerine yerleştirilmiş GoPro kullanılarak çekilmiş ve yaklaşık olarak iki dakika devam eden bir video yayınladı. Obama, neredeyse tamamen mükemmel selfie mesafesi olarak tanımlanabilecek olan bir mesafeden kameraya konuşmakta ve arkasındaki buz kütlesini çevresindeki manzarayı göstermek için kamerayı çevirmekte. İklim değişikliği ve bu değişimi durdurmak, en azından kontrol altında tutmak, için neler yapılabileceği üzerine verilen mesajın dinlemeye değer olduğu rahatlıkla söylenebilir.

Ayrıca Obama'nın selfie çekimlerinden kolay bir şekilde anlaşılabileceği gibi, bu fotoğraflar kendisinin ilk çekimleri değil ve bu konuda hatırı sayılır bir tecrübeye sahip.

Levent Öztürk

Okuyucu Yorumları

Toplam 7 Yorum

Gör bunları uzun adam :D

@07 Eylül 2015 00:21 O da çubuk kullanıyor. Yalnız bizimkinin çubuğu öz çekim yapamıyor ama o da çok amaçlı. Hem şemsiye hem keklik dürtme aparatı :)

Yanındaki adam çok çılgın birisi ya belgeselleriniz izlemek büyük keyif veriyor.

sayın Amerikalı başkan dünyanın bir selfie sini çeksenizde bir baksanız dünyayı ne hale getirdiniz.. (sövmemeye çalışıyorum türkiye yazınca küçük harfle Amerika yazınca neden büyük harfle yazılıyor bir bilen varmı )

@07 Eylül 2015 11:01 yoo bende büyük yazılıyor bak telefonumda Wp Türkiye Amerika Almanya Nijerya Somali Fransa Arabistan ABD.

dişlere bak alaskadan daha beyaz :)

amerikandan her kim tandığım varsa veya kimi duyuyorsam hepsi obama`dan yaka silkiyor ki böyle haberler bunu destekler nitelikte. amerika`nın ekonomisini kat be kat batırdı ve 6 senedir başta hiçbir gelişme olmadığı gibi daha da batırıyor, ama o selfie çekme veya köpeği ile koşma pozlarıyla ve karısıda beyaz saray`da çuvalda koşma yarışması ile haber olma peşinde. tarihi araştırın despot imparator krallarında aynı yöntemi benimsediklerini görürsünüz, hatta daha dün bunun örneği bir ülkede yaşand

Sen de yorum yaz

 

CHIP'i Takip edin
E-Posta listemize katılın
CHIP Dergi Mobil Cihazınızda

İlginizi çekebilir