Basketbol severler bu uygulamaya bayılacak

Eğer siz de bir LeBron James hayranıysanız; Samsung'un size büyük bir sürprizi var!

  • Cem Şancı
LeBron James artık telefonlarımızda!

Samsung ile işbirliği yapan ünlü NBA oyuncusu LeBron James, basketbol sever hayranları için özel bir uygulama yayınladı.

NBA, LeBron James ve Samsung işbirliği ile geliştirilen uygulamada LeBron James'in maçlarından efsanevi anların videoları, oyuncunun saha içindeki ve dışındaki fotoğrafları, ayrıca hayatı hakkındaki önemli detaylar yer alıyor. Aslında gelişmiş bir "fan" uygulaması olarak Google Play'de yer alan uygulama Samsung telefonların yeteneklerini de kullanıyor.

LeBron James fanatikleri, uygulamada, oyuncunun maçtan öne yediği besinlere kadar pek çok veriye ulaşabiliyor. Basketbol severler için de önemli bir kaynak olan uygulama, akıllı telefonlardaki en başarılı uygulamalardan biri olarak da dikkat çekiyor.

Uygulamaya bu linkten ulaşabilirsiniz.

Okuyucu Yorumları

Toplam 3 Yorum

Işte aslında herkes yine eleştirecek kesin gereksiz diye ama gerçek akıllı telefonlar ve uygulamaları bu şekilde kullanmak daha iyi olur. Gerçek akıllı telefon dememin sebebi şu an piyasanın en akıllı telefonları samsungundur çünkü. Sensörler, ek yazılımlar samsungun çabasıyla daha çok uygulama geliştirerek kullanılabilir hale getirilebilir. Ben bugün tansiyon aletinden kalp atışı hızını ölmüştüm. Dedemin kalp probleminden dolayı düzenli olarak ölçülmesi gerekiyor. Hadi tamam sonuçta tansiyon ölçmüyor ancak o bile insanı 1 kglik cihazlardan kurtarabiliyor. Sonuç olarak şunu söylüyorum ki bence gerçek bir akıllı telefon yalnızca işlemci , ram ve bataryadan ibaret değildir.

samsungu görünce lebrondan soğudum...

Samsung önce telefonun yazılımını stabilleştirmek için uğraşsaya.

Sen de yorum yaz