Call of Duty Android'de!

Call of Duty: Black Ops efsanesi şimdi de Android'e geldi. Ama biraz farklı bir biçimde...

  • Ertuğrul Süngü
Call of Duty, Andorid cephesinde
Uygulamada oyunu gerçeğini aratmıyor

Tablet bilgisayarlar geliştikçe kendilerine daha büyük pazar payı yaratıyorlar. Pek tabii onlara olan talep arttıkça, yapımcı ve üretici firmalar da boş durmuyorlar.

Bu ince cihazlar için hemen her gün yeni bir uygulama piyasaya çıkıyor. Bu seferki uygulamaysa aslında fazlasıyla tanınmış bir oyunun modu; Call of Duty: Black Ops Zombies... Bilgisayar dünyasında fırtına gibi esen oyun, günümüze kadar milyonlarca kopya satmış bir yapım. Şimdiyse bu oyunun zombi modunu tabletlerimizde oynamak mümkün.

"Call of Duty: Black Ops Zombies for Android" olarak adlandırılan yapımı, artık tüm Android akıllı telefonlarda ve de tabletlerde oynamak mümkün. An itibariyse Kino Der Toten, Ascension ve Call of the Dead: Director's Cut haritalarının oynanabildiği yapım, Dead-Ops Arcade ve tek kişilik oyun modunu da kullanıcıların beğenisine sunuyor. Pek tabii bolca silah ve yeni bölge satın alabildiğimiz oyun aynı zamanda tek ya da multiplayer şeklinde çoklu oyuncu modunu destekliyor.

Okuyucu Yorumları

Toplam 9 Yorum

markette daha yok...

ne zamandan beri iphone da vardı. androide çıkarmaları çok uzun sürmedi mi ?

Bu öğe cihazınızın bulunduğu ülkede yüklenemez.

google playde neden bulamıyoruz?

ben hollanda da yasiyorum ne alaka?

3310 modele ne zaman gelir bilen varmı

ben yukledim olmadi daha gelmedi diye kabul edilmedi galiba 350mb sd dosyasi indirdim

Google Playda ÇıKMIYO yardım edin

ARKADAŞLAR HER OYUNU GOOGLE PLAYDEN BULAMAZSINIZ. OYUNUN İSMİNİ APK OLARAK ARATMANIZ LAZIM. MİSAL THE DARK KNİGHT RİSES. BU TİP YÜKSEK KAPASİTELİ OYUNLARIN TÜMÜ GOOGLE PLAY DE YOK. İNTERNETTEN ARATMANIZ GEREKİYOR

Sen de yorum yaz

 

CHIP'i Takip edin
E-Posta listemize katılın
CHIP Dergi Mobil Cihazınızda
Apple Store
Google Play