Chrome'un Android Sürümüne Çevrimdışı Kolaylığı

Google, Chrome'un Android sürümüne birçok kullanıcının işini kolaylaştıran, bir yeni özellik daha getirdi!

  • Cenk Atlı
Chrome'un Android Sürümüne Çevrimdışı Kolaylığı

Google, Chrome'un Android versiyonu için sunduğu yeni bir güncellemeyle kullanıcıların web sayfalarını, videoları ve müzikleri çevrimdışını kullanabilmelerini kolaylaştırmayı hedefliyor.

Önümüzdeki birkaç gün içerisinde Google Play üzerinde indirelebilir durumda olacak söz konusu yeni güncellemenin çevrimdışı durumlarda web sayfalarını kaydederek izlemeye olanak tanımasının yanında sunduğu diğer yenilikler özellikle dikkat çekici. Zira bundan böyle artık bu sitelerden video ve müzik de indirerek çevrimiçi olmasanız bile bunları izlemeniz mümkün olacak.

Yeni güncellemenin ardından bir web sayfasını kaydetmek için yapmanız gereken tek şey sağ üstte yer alan taşma simgesine dokunmak ve kaydet ikonunu seçmek. Videolar ve müzikleri indirmek için de scrubber'ın yanında bir açılır pencere ikonuna dokunmanız yeterli. Bu aynı taşma menüsündeki İndirme bölümünden indirdiğiniz her şeye erişebilirsiniz.

Okuyucu Yorumları

Toplam 2 Yorum

Onca veriyi depolayacak hafıza nerde müzik ve video diyorsunuz èskimeyen cihazları muhtemelen çöp yapmanın yeni yöntemi bu olsa gerek

@10 Aralık 2016 09:46 eski cihazlar çöp olmayacak diye yeni cihazlara özellik gelmesin. En guncel android deneyimini 650 liraya yasayabiliyorsun 2 3 yıl güncelleme desteği aliyorsun android one sayesinde

Sen de yorum yaz

 


CHIP'i Takip edin
E-Posta listemize katılın
CHIP Dergi Mobil Cihazınızda
Apple Store
Google Play

Turhost

İlginizi çekebilir

 

 

Turhost