DataStar'dan önemli bir adım daha!

DataStar, bu önemli ekran kartı üreticisinin de Türkiye distribütörü oldu!

DataStar'dan önemli bir adım daha!

Bilgi teknolojileri sektörünün 'Değer Katan Distribütörü' DataStar, yeni bir markayı daha bünyesine kattı. Hollanda merkezli bir şirket olan Point of View'ın Türkiye distribütörü olan DataStar, Point of View markalı ekran kartlarının Türkiye genelinde satışını yapacak ve destek hizmetlerini verecek.

2000 yılında kurulan ve şu an 50'den fazla ülkede ürünleri satılan Point of View, kaliteli ürünleri ve başarılı destek hizmetleri ile kısa sürede ekran kartı pazarında önemli bir yer elde etti. DataStar Satış ve Pazarlama'dan Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı Mahmut Ulucan, ekran kartı ürün grubuna yeni bir marka ekleyerek hem bayilere hem de tüketicilere seçenek oluşturduklarını belirterek, "Point of View yeni ama güçlü bir marka. Ürünlerinin fiyat/performans oranı oldukça başarılı" diyor. DataStar'ın distribütörü olduğu markaların kendi ofisi gibi çalıştığını vurgulayan Ulucan, Point of View markasıyla da bu doğrultuda işbirliği yaptıklarını söylüyor.

DataStar, Point of View'un her seviyeye uygun ekran kartı modellerini satışa sunacak. İlk grup ürünü pazara sunan şirket, zaman içinde ürün çeşidini artırmayı planlıyor.

BASIN BÜLTENİNDEN DERLENMİŞTİR

Okuyucu Yorumları

İlk yorum yapan siz olun
Sen de yorum yaz

 CHIP'i Takip edin
E-Posta listemize katılın
CHIP Dergi Mobil Cihazınızda

İlginizi çekebilir