Dergilik'ten Ocak'ta 11.5 Milyon Yayın Okundu

Türkiye'nin en kapsamlı ilk ve tek dijital yayın platformu Dergilik, rekorlarla dolu bir yılın ardından 2019'a güzel bir başlangıç yaptı.

Dergilik'ten Ocak'ta 11.5 milyon yayın okundu

Türkiye'deki dijital yayıncılık sektörünün öncüsü Dergilik, hayata geçirdiği ilklerle okuma alışkanlıklarına yenilikler katmaya devam ediyor. Türkiye'nin en popüler dergilerinin yanı sıra bünyesine ulusal ve yerel günlük gazeteleri de ekleyen Dergilik, 2019 yılına da güçlü bir başlangıç yaptı. Geçen yıl 80 milyondan fazla yayının indirildiği Dergilik, Ocak'ta 8.5 milyon dergi ve 3 milyon gazeteyi okuyucularla buluşturdu. Yüzlerce dergi ve gazeteyi tek bir platform üzerinden sunan Dergilik, hali hazırda sadece abonelerine özel yayınlanan birçok yayını da okuyucularla buluşturdu. Platformda, 500'ü yerli 900'ü yabancı olmak üzere 1400 dergi ve 50 gazete yer alıyor.

Tüm operatör müşterileri kullanabiliyor

Ülkemizde yayıncılık sektörüne yeni bir soluk getiren Dergilik'i tüm operatör müşterileri indirip keyifle kullanabiliyor. Dergilik uygulamasına dileyen aylık abone olabilirken, isteyenler dergileri tek tek de satın alabiliyor. Uçak ya da metroda çevrimdışı iken okuma ve otomatik indirme özellikleri sunan uygulama, Apple Store veya Google Play üzerinden ücretsiz olarak yükleniyor. Uygulamaya giriş yapmak için telefon numarası yazıldıktan sonra SMS ile gelen 4 haneli şifrenin girilmesi yeterli.

BASIN BÜLTENİNDEN DERLENMİŞTİR

Okuyucu Yorumları

İlk yorum yapan siz olun
Sen de yorum yaz