Digital Signage'da ödüller sahiplerini buldu!

Digital Signage için düzenlediğimiz Türkçe isim yarışmasında ödüller, sahiplerini buldu!

Digital Signage için aradığımız ismi bulduk
Yarışmamızın ikincisi ENGİN ATALAR (Ankara)

Digital Signage için Türkçe isim önererek yarışmamızı kazananlar, ödüllerine kavuştular.

Birinci HÜSEYİN ÇELİK'e 52'' LG LED TV hediye edilirken ikinci ENGİN ATALAR'a  42'' LG LED TV hediye edildi. Üçüncü AYLEN ALPARSLAN'a mail, cep telefonu ve hatta SMS atılmasına rağmen ulaşılamadı. 

Hüseyin Çelik ve Engin Atalar'a yarışmamıza katıldıkları için tekrar teşekkür ediyor, hediyelerini mutlu günlerde kullanmalarını diliyoruz!

Ve yarışmamızın birincisi HÜSEYİN ÇELİK (Gaziantep)

Digital Signage için Türkçe isim aradığımız yarışmamız sonuçlandı! İşte kazananlar ve kazanan önerileri:

1- Hüseyin Çelik - "Dijital Yayın ve Bilgilendirme"

2- Engin ATALAR - "Dijital Tanıtım Sistemleri"

3- Ayten Alpaslan - "Görsel Bilgi Ekranı"

Kazananların hediyeleri, yılbaşından sonra kendilerine ulaştırılacak. Yarışmamıza katılan tüm takipçilerimize teşekkür ediyoruz!

-- 

Güncelleme (24.12.2015 09:20): Yarışmamıza katılan herkese teşekkür ederiz. Yapacağımız değerlendirmenin ardından çok yakında sonuçları açıklayacağız.

-- 

Oturduğunuz yerden, müthiş hediyeler kazanma şansına ne dersiniz? Digital Signage için en iyi Türkçe ismi bulun, hediyeler sizin olsun! Sistem 9 Medya Digital Signage'a en iyi Türkçe karşılığı öneren üç takipçimiz, müthiş hediyelerle ödüllendirecek! 

Yarışmamızın sonunda en çok beğenilen üç önerinin sahipleri sırasıyla 55", 42" ve 32" LG LED Televizyon kazanacak!

9 Aralık 2015 - 23 Aralık 2015 tarihleri arasında sürecek yarışmamızda önerilerinizi aşağıdaki linkten ulaşacağınız formu kullanarak bizlere ulaştırın. Sistem 9 Medya ve CHIP Online tarafından oluşturulacak olan seçici jüri yarışma sonunda tüm başvuruları değerlendirecek ve kazananlar 30 Aralık 2015 tarihinde bu sayfadan açıklanacak!

Peki nedir bu Digital Signage? Digital Signage, neredeyse her alan ve sektörde kullanılabilen yeni nesil bir yayın, reklam, duyuru ve bilgilendirme sistemi. Bu sistem, kurum ve kuruluşların hedef kitlelerine fotoğraf, dijital afişler, videolar ve etkileyici sloganlarla LED veya LCD ekranlar üzerinden tanıtım ve bilgilendirme yapıyor. Sistem tek noktadan yönetilebiliyor, böylece resim, video, haber, hava durumu gibi sayısız bilgi, sadece saniyeler içinde ekrana yansıtılıyor. 

Digital Signage Örneklerini http://www.sistemdokuzmedya.com/foto-galeri.html  adresinden inceleyebilirsiniz. 

Türk mühendislerinin hazırladığı özel bir yazılım üzerinden yönetilen Digital Signage, bu yazılım sayesinde uzaktan içerik gönderme ve yayınlamanın yanında uzaktan onarım ve arıza tespiti olanaklarına da sahip oluyor.

Fikrinizi paylaşın, kazanın!

Digital Signage için Türkçe'de hangi sözcükleri kullanabileceğimizi arıyoruz. Yarışmamıza katılıp en iyi fikri bizimle paylaşmanız halinde müthiş hediyeler sizi bekliyor olacak!

Daha fazla detay, sonraki sayfalarda.

Not: Ödül olarak verilecek TV'lerin modelleri, yarışma bitiminde stok durumuna göre belirlenecektir.

 


Bu konuda okuyacaklarınız
1
Digital Signage için aradığımız ismi bulduk
2
3
CHIP'i Takip edin
E-Posta listemize katılın
CHIP Dergi Mobil Cihazınızda

İlginizi çekebilir