Facebook her deliğe giriyor!

Facebook'taki milyonlarca oyuncu dikkat çekmeye başladı: İşte Facebook'un beklenmeyen hamlesi...

  • Halil Mollaoğlu
Facebook her deliğe giriyor!
Facebook: Sosyal ağ PS3'e mi entegre ediliyor?

Sony muhtemelen PlayStation 3 oyun konsoluna bir Facebook istemcisi entegre edecek. Ayrıca farklı özellikler de planlanıyor.

Haberin kaynağı İngiliz PS3 web sitesinden yayımlanan birkaç ekran görüntüsü. Bu ekran görüntüleri arabirimdeki bir menünün içerisinde bir Facebook sembolü bulunduğunu gösteriyor. Fakat Sony henüz sosyal ağın konsol menüsüne entegre edilip edilmeyeceğini doğrulamadı. Yüksek bir ihtimalle kazayla resmi PlayStation web sitesinde ortaya çıktı. Yine de önümüzdeki hafta uygun bir duyurunun yapılması bekleniyor.

Diğer ekran görüntüleri kişisel oyun kartının rengini değiştirme imkanının sunulduğunu gösteriyor. Şimdiye kadar gösterge tabloları sadece gri renkte sunuluyordu ve rengi değiştirilemiyordu. Resmi sızan fonksiyonların ileriki bir firmware sürümüyle sunulup sunulmayacağı henüz belli değil.

Okuyucu Yorumları

Toplam 7 Yorum

Facebook'un her deliğe girmeye can atmasını anlarım ama Sony Facebook'un oltasına yem olursa bence karizması çizilir.Sony satışlarını arttırmak gayesi ile de olsa Facebook'a alet olmamalı.

yok artık labron james

bence de imkansız

Saten FaceBook'Dan Nefret Etmişimdir Cogu Kişi Knight,Metin2 vs Online Veri Tabanlı Oyunları Eleştirir Bagımlık Der Ama Ben Hiç Bir Oyunun Yaş Kitlesinin Genelde 25 Yaşında Yukarıda Kullanıcısını Görmedim Ama FaceBook İlledi 7'Den 70'E İnsanları Bagımlı Bir Piskopat Yapıyor ...

biometric işlerini geliştirmek için olsa gerek...biyometrik de türkçe yazılışı ancak tam gerçek adı bireyin tüm alışkanlıklarıyla davranış psikolojisinden yola çıkarak çevresindeki dostlarının yapısını öğrenmek malumunuz yolculuk yapan ancak sıradan insan görüntüsünün altında teröristlere yardımcı olduğu ancak farkında olmadığı sanılan insan türünü izlemek amacıyla geliştirdikleri bu tarz sosyal ortamları oyunculara kazandırmak istiyorlar böyle oyuncular birebir hem oynayacaklar hemde tanımadıkları kimselerle yani sayfası olsa bile o sayfanın ardındakileri ortaya çıkarmak amacı güdüyor aynı zamanda oyun oynayanları korumak için geliştiriyorlar arkadaşlıktan neler çıkıyor ortalara biliyorsunuz bir bakıyorsunuz karşınızdaki kimse sizin sayenizde ülkenizin bir şeylerini öğrenmeye kalkıyor ancak o da sizin ülkenizdeki masum vatandaş belli değil bir sevgilisi! yardım istemiş olabilir ne tür sevgililer olduğunu da biliyorsunuz gelişen dünya herkesin evlenmesine müsade ediyor ne de olsa ülke güvenliği için herşeyi yaparlar turnuvalar bile düzenlerler meşhur Counter Strike oyununda çok başarılı olduğunuz görürler ancak sitiliniz birilerine çok benziyorsa yakınlarınızda güvenilmeyecek varlıklı olsun veya olmasın birileri varki taktik vermiş veya izleye izleye o taktikleri edinmişsiniz.Belki de o taktikleri kendi başınıza geliştirdiniz ve kısa sürede dostlar edindiniz size yaklaştı birileri ancak kimin adamı kadını belli olmuyor paralı asker paralı casus kimbilir birilerine teknoloji transferi yapacaklar bahanesini geliştiriyor da olabilirler...Sosyal ağlara neyazık ki zekam yetmiyor üye olamadım gitti...pasaportumu yanlışlıkla bir şey düşerler çekincesi yatıyor hem izin alabilirsem üye olabilirim ancak zekam yetmediği için alamıyorum bir türlü tek korkum ki bu gerçekleşebilir adımı soyadımı birileri kullanıp oralarda beni meşhur edebilir ancak habersizsem ne olacak kimsem de yok beni uyaracak...kim uyarır bir düşünün bakalım...o ülkenin tek gizli servisi...

Sen de yorum yaz