Galaxy Note 5'in yeni render'ları yayınlandı

Merakla beklenen Galaxy Note 5'in nasıl görüneceği, sızan 3D modellerle iyice belli oldu!

Galaxy Note 5'in yeni render'ları yayınlandı

Samsung'un, büyük merakla beklenen Galaxy Note 5'i Eylül ayından önce piyasaya sunması bekleniyor. Teknoloji devi yeni nesil Note modelini 12 Ağustos tarihinde tanıtıp, 21 Ağustos itibariyle satışa satışa sunmayı planlıyor.

Galaxy Note 5 için paylaşılan yeni 3D render'lar, cihazın üzerindeki perdeyi kaldırıp, neye benzeyeceği hakkında fikir sahibi olabilmemizi sağlıyor. Daha önce ortaya çıkan görüntülere oldukça benzeyen yeni 3D modeller, cihaz hakkında birkaç önemli ayrıntıyı da içeriyor.

Yeni görüntüler, Galaxy Note 5'in S6 ve S6 Edge'de olduğu gibi cam ve metalden oluşan bir kasayla gelebileceğini gösteriyor. İnternete sızdırılan bu 3D modellerin resmi olmadığını belirtmekte fayda var. Dolayısıyla cihazın gerçek tasarımında bazı farklılıklar olabilir. Galaxy Note 5'in nasıl bir cihaz olacağını Samsung'un 12 Ağustos tarihindeki olası lansmanında hep birlikte göreceğiz.

Onur Seven

Okuyucu Yorumları

Toplam 9 Yorum

note serisi farkı ortada ;)

İphone Plus kopyası. Detaylarda ne kadar da belli. Koskoca dünya firmasının özgün bir tasarım ortaya koyamaması ne kadar ezikce :)

@17 Temmuz 2015 15:20 sonra kız demiş ne kadar gerizekalı bir erkek

Adam Iphone 6plus kopyası yazmış :DD ASLA ptablet üretmem diyen firma Samsung Note serisinden esinlenip telefon üretiyor.. Bu yaratıcılık oluyor demi :DD SAÇMA SAPAN YORUMLAR YAPARAK GÜLÜNÇ OLMAYIN..

i o s..lular kıskanır..NOTE,leri normaldir..kardeş..kıskanmak serbesttir..çünkü bu özellikler ios,cuğunuzun cümlesinde yoktur.

Daha geçen günlerde Note 4 çıktı, yarın Note 5, Pazarteside Note 6 çıkar artık...

pili değişmez..cd.girişi yok.özelikler note 4 ile çok az farkla gelecek olan note 5,e en az 2.750.lira istenecek.64 bitide 2999 veya 3199 lira olacak,,diğer özellikleri ise tek fark ram 4 ve ddr 4 uslubu ile gelecektir..ancak şimdi note 4 1999 ikinci el temiz 1700 ila 1750 lira arası ve değişken pil ile sc girişi var..aradaki farka bakıldığında en az 1000 lira ve üstü olacaktır. şu an note 4.32 gb.de 24 gb.ye iniyor.yani telefon belleği 24 gb.ile sınırlı ancak 32 gb.lik sd ile 45 gb oluyor.

2.yorum. 45 gb.olan ve sd takviyeli note 4 özlük olarak hamallıktan özellikle kurtuluyor.çünkü 32 gb.ye gereken prog.lar gönderebiliyor..note 5 ve sd.si olmayanlar ise yükü telefon hafızasına yüklendiğinde haliyle oyun ve int.dolaşımları ve müzikte cihaz fazla yük altında kalmakla şişiyor.cpu sistemi gerilim yapıyor.ısınıyor. Samsung bunu bilerek yapıyor.çünkü sd.yatağı alanındaki parçadan dahi avanta almak istiyor.diğerleri gibi.küçük ama milyonlarca telf,da hesap edin büyük kar..

yorum.3 ayrıca 5.9 inç olacağını söylemişti.n.5 için yine eskisi gibi.note 3,de 4.te ve 5,de 5.7 inç yaptı yani insanları aldatıyor.network yapısında not4,de ne varsa not5,de de aynısı olacaktır.gelişme yok..LTE de aynıdır..64 bit note 4 ve 5 aynıdır.hscdma aynıdır. niye veriyorsun 1200 liraya yakın fark.note 4 al..eğer note alacaksan ? soğukta da note 5 sıkıntılı olacaktır. sıcak ta da note 5 sıkıntılı olacaktır. iphonelere bir bakın..anlarsınız.. Bir özel teknik servis yetkilisinin bil

Sen de yorum yaz

 


CHIP'i Takip edin
E-Posta listemize katılın
CHIP Dergi Mobil Cihazınızda

İlginizi çekebilir