Galaxy S5 Mini'den kareler sızdı!

Galaxy S5 Mini'ye ait olduğu iddia edilen görüntüler, telefonun çok da "kırpılmayacağını" gösteriyor

  • Zeynel A. Öztürk
Galaxy S5 Mini'den kareler sızdı!

Galaxy S5'in henüz Samsung tarafından doğrulanmayan kardeşi Galaxy S5 Mini'den birkaç kare, internete sızdı. Bu kareler, özellikle sensörler konusunda telefonun pek de "cimri davranmayacağını" gösterir nitelikte...

Galaxy S5 Mini'nin 4.5 inç'lik 720p çözünürlüklü, Super AMOLED ekranla gelmesi bekleniyor. İşlemci olarak yine henüz duyurulmayan Exynos 3 Quad'ı (4 çekirdekli, saat hızı1.4GHz) kullanması beklenen telefon, piyasanın orta seviyesine hitap edecek.

SamMobile'a gönderilen karelerde görünen telefon, yuvarlak köşeleriyle ve desenli arka yüzüyle şu anki Galaxy S5'e oldukça benziyor. Görüntüden cihazın bir parmak izi tarayıcısıyla ve kalp ritmi sensörüyle geldiğini anlamak da mümkün. Cihazın su geçirmez olup olmadığına dair bir bilgi verilmese de, arka kapağın içindeki lastik, S5 Mini'nin de su geçirmez olabileceğini gösteriyor.

Kareleri ortaya çıkaran kullanıcıya göre telefon, Android 4.4.2'yle ve Samsung'un TouchWiz arayüzüyle çalışıyor. Kullanıcının verdiği bilgiye göre Özel Mod ve Ultra Güç Koruma Modu gibi Galaxy S5 işlevleri de S5 Mini'de mevcut.

Okuyucu Yorumları

Toplam 4 Yorum

3.7" den başladık 4.5" ten devam ediyoruz

S5 kullanıyorum boyutu iyi.

Yeni leğen geliyor

Tizon işletim sistemli telefonda olabilir bu aralar en çok gündemde o var S5 miniden çok

Sen de yorum yaz