Glextor ile uygulamalar arasında kaybolmayın!

Android'li cebinizde yüklü olan uygulamalar arasında kaybolmak istemiyorsanız, bu uygulama size göre

  • Ercan Uğurlu
Glextor ile uygulamalar arasında kaybolmayın!

Android'in standart uygulama çekmecesi, pek çok kullanıcı için pek de kullanışlı sayılmaz. Bu yüzden, Android'li akıllı telefonunuzda çok sayıda uygulama tutuyor ve bunları sık sık kullanıyorsanız yolunuzu kaybettiğiniz oluyordur.

Bu durumda iyi bir uygulama yöneticisi yanınızda bulunsa hiç de fena olmaz. O halde size Glextor'u öneriyoruz. Çünkü Glextor, Android'li akıllı telefonunuzda yüklü olan uygulamaların kontrolünü tamamen elinize almanızı sağlayan bir uygulama.

Uygulamaları kategorilere ve klasörlere ayırabileceğiniz Glextor, favori uygulamalarınıza hızla erişebilmenize, önemli uygulamaları çok çabuk bulabilmenize imkan tanıyor.

Ücretsiz ve ücretli olarak farklı sürümleri bulunan Glextor, elbette ücretli olan sürümünde birkaç kullanışlı özelliği ekstra olarak sunuyor. Buna reklamları kapatmak da dahil...

İndirin: Glextor (Ücretsiz)
İndirin: Glextor (Ücretli sürüm - 8.69 TL)

Okuyucu Yorumları

Toplam 5 Yorum

Var mi deneyen deneyimleyen

@08 Aralık 2015 21:30 Uygulama gizleme falan yok sadece gösteriyo parası olan güzelce kullanır

Bir tane launcher vardı smart launcher 3 hem hızlı 3 mb hemde uygulamaları kategoriye göre ayırıyordu çok güzeldi ama widget eklemek için pro satın almanız gerekiyor. Ekranıda döndürdüğünüzde dönebiliyor. Bazı launcher larda ekran döndürme özelliği yok.

Asus telefonlarda hali hazırda bu işlev bulunmakta.

Beş para etmez telefonu çok kasiyor. Pili çıkartıp takmak gerekiyor. Sakin yyüklemenin

Sen de yorum yaz