Her gün yeni bir Windows 8!

Yeni Windows'un beklenen sürümü 9 gün içinde gelecek ama arka planda işler çok hızlı değişiyor!

Her gün yeni bir Windows 8!

Gelecek 9 gün içerisinde Microsoft, büyük ihtimalle merakla beklenen Windows 8 Kullanıcı Önizlemesi'ni yayınlamayı planlıyor. Yayınlanmasına bu kadar az bir süre kalmış olmasına rağmen, görünen o ki Microsoft tüketici önizleme sürümü için testler yapmaya ve hataları gidermeye devam ediyor.

Winunleaked.tk sitesinin haberine göre, Microsoft neredeyse her gün yeni bir Windows 8 yapısını geride bırakıyor; Windows 8 Tüketici Önizleme sürümünün yapı numarası sık sık güncelleniyor. Siteye göre, Tüketici Önizleme sürümünün en güncel yapı numarası 8284.0.winmain.120216-1840. Daha önce belirttiğimiz final yapı numarası 8250'ydi. Microsoft, Windows 8 Tüketici Önizlemesi'nin en stabil ve hatasız sürümünü yapabilmek için çalışıyor.

Microsoft, Windows 8 Tüketici Önizlemesi'nin basın toplantısını, 29 Şubat'ta Barselona'da başlayacak olan Mobile World Congress'te yapacak. Sürümün, Microsoft sunucuları üzerinden yayınlanmaya başlamasının da bu tarihten itibaren olacağını düşünüyoruz.

Okuyucu Yorumları

Toplam 7 Yorum

pc lerde kullanımı nasıl olacak merak ediyorum(dokunmatik olmayanlarda) ancak önizleme sürümü hoşuma gitmişti açıkçası açılış olsun,hız olarakta

bu logo daha güzel

Yanıt verimiyince rahatça kapatan birşey yaparsalar çok iyi olur.

vindoks seni seveyrüm ve İnşallah gene alacagım

Windows Microsoft Seni Tüm kalbimle Tüm benliğimle seviyorum
Kim demiş apple son çeyrekte uçtu kim demiş android işletim sistemi mobil dünyayı tabletleri ve cep telefonlarını eğemenliği altına aldı bekleyin ve görün

Stabillik olsun Entegrasyon olsun Optimizasyon olsun Muhteşemlik Mükemmelliyetcilik kalite Performans Üstün yetenek olsun Tüketici deneyimine odaklanmak olsun Yenilikçilik ve Üretkenlik olsun Hyal gücü olsun her konuda Microsoft rakipleri Apple ve Google den her zaman her şekilde bir adım önde

Başındaki lanet ceo steven balmer mikrobu yüzünden microsoft kendisinden bekleneni veremiyorsa bu onun suçu değil onun yönetimini hak etmediği halde o konumda olan zeka özürlüsü yönetim kurulunun suçu yoksa Bill Gats ın hayalleriyle yola çıkan yıllardır teknoloji dünyasına ve yenilikçiliğe yön veren atılımlarıyla teknolojiyi bir adım öteye götüren hayalleri hissettiklerimizi gerçeğe dönüştüren pratikte yaşanılabilir kılan microsoft her zaman sektörün öncüsü ve sektöre yön veren olarak kalmaya devam edicektir.

Seni çok seviyorum microsoft cahiller bilgi yoksunu yazılım mühendisliğinden programcılıktan teknoloji dünyasının tarihinden haberi olmayanlar bu sözü altında yatan manayı asla anlayamayacaktırlar.

şu bükülen pencerelerden sıyrılamadınız kendinizi aşamadınız gitti

Sen de yorum yaz