HP EliteBook 705 ve ProBook 645 G4 Tanıtıldı!

HP'nin iş dünyası için geliştirdiği yeni bilgisayarlarıyla tanışın.

HP EliteBook 705 ve ProBook 645 G4 tanıtıldı!

HP iş dünyasına yönelik geliştirdiği güvenli ve çok yönlü yeni HP EliteBook 705 serisi dizüstü bilgisayarlarını ve HP ProBook 645 G4'ü piyasaya sürüyor.

HP EliteBook 705 serisi dizüstü bilgisayarlar; hızlı ve güvenilir performans, kapsamlı güvenlik ve hassas bir işbirliği deneyimi sunuyor.

İş hayatının hareketli dünyası için tasarlanan yeni HP EliteBook 705 serisi dizüstü bilgisayarlar, çalışanları daima iletişimde tutan güçlü işbirliği özellikleriyle birlikte kurumsal düzeyde güvenlik ve yönetilebilirlik sunuyor. Windows 10 Pro ve AMD Ryzen PRO mobil işlemcilerle güçlendirilen cihaz sayesinde kullanıcılar uzun pil ömrüyle tüm gün verimli bir şekilde çalışabiliyor. Üstelik HP Hızlı Şarj seçeneği, sadece 30 dakikada %50 şarj sağlıyor.  

Yeni EliteBook 735 G5, EliteBook 745 G5 ve EliteBook 755 G5 ürünleri ayrıca şu özellikleri içeriyor:

  • Hassas tasarım: İsteğe bağlı ekstra parlak görüntülenebilir ekran ve entegre edilmiş ortam ışığı sensörlü ultra ince tasarım ve dar çerçeve ekranlar neredeyse her türlü ışık koşulunda çalışmayı kolaylaştırıyor.
  • Güvenli altyapı: Otomatik iyileştirme özelliği, güçlü donanımı ve yönetilebilir güvenliğiyle bilgisayarların korunmasına yardımcı oluyor. Yerleşik HP Sure View gizlilik ekranı ise işinizi güvenceye alıyor.
  • Sorunsuz iletişim: Kullanıcılar sadece bir düğmeye dokunarak gürültü engelleme mikrofonu ve işbirliği klavyesi sayesinde çağrıları kolayca yönetebiliyor ve tüm aramalar daha verimli hale geliyor.

HP ProBook 645 G4 – dayanıklı, esnek ve güvenli

AMD'nin Ryzen PRO işlemcisi tarafından desteklenen yeni HP ProBook 645, modern ve ince bir tasarımla, güçlü bir performans, kurumsal düzeyde güvenlik ve yönetilebilirliğin yanı sıra esnek yapılandırma seçenekleri sunuyor. Duyarlı tasarım, kolay geçiş için çeşitli yerleştirme seçeneklerini destekler ve dayanıklılık konusunda MIL-STD 810G testini geçmek üzere tasarlanmıştır. Otomatik iyileştirme özelliği, güçlü donanımı ve yönetilebilir güvenlik çözümleri dizüstü bilgisayarları kötü amaçlı yazılım tehditlerine karşı koruyor. 

Ürün fiyatları:

  • HP EliteBook 705 serisi dizüstü bilgisayarlar, mayıs ayından itibaren 799 € 'dan başlayan fiyatlarla EMEA'da satışa sunuluyor.
  • HP ProBook 645 G4, mayıs ayından itibaren 749 € 'dan başlayan fiyatlarla EMEA'da satışa sunuluyor.

BASIN BÜLTENİNDEN DERLENMİŞTİR

Okuyucu Yorumları

İlk yorum yapan siz olun
Sen de yorum yaz