HTC'den One X için U dönüşü!

HTC, daha önce KitKat'a güncellemeyeceğini söylediği eski amiral gemisi hakkında karar değiştiriyor!

  • Zeynel A. Öztürk
HTC'den One X için U dönüşü!

HTC, Cuma günü Reddit'te düzenlediği soru-cevap etkinliğinde kullanıcılarının merak ettiği birçok konuya ışık tuttu. Eski telefonları hakkında da konuşan HTC, güncelleme konusunda U dönüşü yapmış gibi görünüyor.

HTC'nin Kuzey Amerika ürün yönetimi takımı, konuşmasında güncellemeler konusundaki geçmişlerinin, çok da iyi olmadığını itiraf ederken, bu işlemleri artık daha şeffaf hale getireceklerini ve güncellemeleri ulaştırmak için mümkün olduğunca hızlı davranacaklarını söyledi.

HTC, Nvidia'nın Tegra 3 yonga setiyle çalışan One X ve One X+ için desteği geri çekmesinin, güncelleme yapmalarını engellediğini söyledi. Ancak şirket, konuşmasının devamında HTC One X'e Android 4.4 KitKat'ı getirme olasılıklarını "etkin olarak incelediklerini" söyleyerek One X kullanıcılarını sevindirdi.

Firma, tüm amiral gemisi ürünlerini 2 sene boyunca büyük güncellemelerle besleyeceğinin de haberini verdi. Bu arada HTC 8X kullanıcıları için de iyi bir haber var. HTC, Windows Phone 8.1 güncellemesi için Microsoft'la beraber çalıştığını doğrulamış bulunuyor. HTC, farklı cihazlarındaki yazılım güncellemeleriyle ilgili bilgileri bu sayfasında paylaşıyor.

Okuyucu Yorumları

Toplam 7 Yorum

günaydın htc ! hoşgeldin ! nihayet, ürettiğin modellere güncelleme desteği sunmadığında htc markasından sayısız kişiyi uzaklaştırdığını anladın sonunda ? Sadece markandan değil, android işletim sisteminden de, kullanıcılarını soğutarak dolaylı yoldan windows phone'a, iphone'a yönlendirdin.. bir de, nasıl olup da lütfetmişsin ki, sadece amiral gemileri güncelleme desteği alacakmış 2 yıl ? bizim gibi orta sınıf model kullanan insanlar bakakalacakmış ? ben alır mıyım bir daha htc ya da android içeren bir başka modelini ? zaten çoğu markalar, hep aynı şekilde davranıyorsunuz güncelleme, pardon daha doğrusu GÜNCELLEMEME POLİTİKASI yönünde..

EĞER GÜNCELLEME YAPMADAN KOLAY PARA PEŞİNDE KUŞACAKLARSA ÖMÜRLERİ ÇOK TA UZUN OLMAYACAK ARTIK.ELİNDEKİ TELEFONU 6 AYDA ESKİYEN BİR KULANICI BİRDAHA AYNI MARKAYI ALMAZ..

HTC One X ve X+ güncelleme almama sebebi HTC değil, nVidia'nın desteği vermemesi. Mesela Amerika versiyonlarına verecek çünkü LTE'li o modelin işlemcisi TEGRA değil.

LG X4 HD haber verirseniz iyi olur

Desire hd ye yaptigi ayiptandan sonra beni androidten sogutan markadir, iphone 5s aldim 2 kafam rahat

samsung galaxy s3 4.4 kitkat güncellemesi verecek ve htc one x de vermeli yoksa geride kalıcak

Htc One X gibi Bir cihazı geride bırakmayın !! android 4.4 ve sense 5.5 istiyoruz !!

Sen de yorum yaz

 CHIP'i Takip edin
E-Posta listemize katılın
CHIP Dergi Mobil Cihazınızda
Apple Store
Google Play

Turhost

İlginizi çekebilir

Turhost