Intel'den iki yeni online oyun!

"You Be The Driver" ile piste, "Intel Soccer Challenge" ile sahaya.

Intel, Avrupa Futbol Şampiyonası coşkusuna "Intel Soccer Challenge" ile ortak oluyor. 11 Haziran'dan beri www.intelsoccerchallenge.com/tr adresinde oynanan ödüllü oyun, futbol severlerin ilgisini çekmeye devam ediyor. Oyunun amacı, doğru tuş kombinasyonlarını kullanıp, farklı tekniklerde goller atarak puan toplamak.

Intel Soccer Challenge'da kalenin karşısına geçerek, kafa vuruşundan voleye kadar pek çok farklı stilde atış yapabilmek mümkün. Atışlarınızın başarısı, kaleyi korumaya çalışan defans oyuncularının sayısını etkiliyor. İsabetsiz vuruşlarda seyircilerin fırlattığı domateslere maruz kalabiliyor, sert bir rövaşatayla gol atarak oyundaki en yüksek puanı kazanabiliyorsunuz. Ayrıca, katılımcıların turnuvaya katılmadan önce antrenman yapabileceği özel bir seçenek de oyunda yer alıyor.

2 Temmuz'a kadar devam edecek olan Intel Soccer Challenge'da, sıralamadaki ilk 3 yarışmacı birer Asus dizüstü bilgisayar sahibi olacak. İlk 15'e girmeyi başaran diğer yarışmacılar ise Adidas'tan futbol topları ve formalar kazanacak.
Siz de futbol hünerlerinizi sergilemek ve bu heyecana ortak olmak istiyorsanız, www.intelsoccerchallenge.com/tr adresini ziyaret edin.


Intel'den iki yeni online oyun!BMW Sauber F1 Takımı'nın teknoloji sponsoru Intel'in, Grand Prix tutkunlarının beğenisine sunduğu diger bir online oyun ise "You Be The Driver". www.youbethedriver.com adresinde oynanan oyun, geçtiğimiz ay düzenlenen Pit Lane Park etkinliğinin devamı niteliğinde. Toplam 3 aşamadan oluşan You Be The Driver'ın ilk bölümde sürücülerin refleksleri, ikinci bölümde ise "Pit Stop" ekibiyle sağlanan uyum ölçülüyor. Bu bölümler tamamlandıktan sonra ise BMW Sauber F1 aracıyla piste çıkılıp, verilen talimatlar uygulanıyor. Pist, hata yapılmadan tamamladığı takdirde duvar kağıtları, ekran koruyucuları, F1 videoları ve "Live for Speed S2 Alpha" oyununun demo versiyonuna ulaşılıyor. www.youbethedriver.com adresinden kayıt yaptırarak BMW Sauber F1 aracıyla piste çıkabilirsiniz.

Pit Lane Park etkinliklerine ait fotoğraflar için: www.intel.com.tr/istanbulgrandprix


ADVERTORIAL

Okuyucu Yorumları

İlk yorum yapan siz olun
Sen de yorum yaz

 CHIP'i Takip edin
E-Posta listemize katılın
CHIP Dergi Mobil Cihazınızda

İlginizi çekebilir