iPhone 6S'in özellikleri böyle mi olacak?

iPhone serisinin sıradaki üyesi iPhone 6S hakkında çok ciddi iddialar gelmeye devam ediyor!

  • Ercan Uğurlu
iPhone 6S'in özellikleri böyle mi olacak?

Apple'ın gelecek iPhone'u hakkında yeni iddialar ortaya çıktı. Bir sonraki modelin iPhone 6S olacağını düşündüğümüzde elbette halihazırdaki modelin daha gelişmiş özelliklerle karşımıza çıkacağı konusunda hemfikiriz. Daha önce yine Apple ürünlerine özel yaptığı analizlerle bilinen KGI Securities analisti Ming-Chi Kuo, yeni model(ler) hakkında da boş durmadı. Kuo'nun iddiasına göre iPhone 6S, Roze Altın renk seçeneğiyle, kamera güncellemesiyle ve Force Touch özelliğiyle gelecek.

Kuo'nun iPhone 6S hakkındaki tek iddiaları bunlar değil. Öte yandan iPhone 6'nın mikrofonunun güçlendirileceğini ve böylece 6S'te daha iyi bir çağrı kalitesiyle karşılaşacağımızı söylüyor. Özellikle Plus modelinin ekranının çizilmelere karşı ek malzemeyle kaplanacağı da iddialar arasında; ancak safir ekran ihtimal dahilinde görünmüyor. Kuo'nun listesinde ayrıca iPhone 6S'in yeni nesil ceplerle daha iyi rekabet için 12 megapiksel kamerayla geleceği de yer alıyor.

Okuyucu Yorumları

Toplam 9 Yorum

iÇöp 6s öncekilerden bi fark yok...

12 az olur bence 16 olsun :)

Andriiod kullanan arkadaslr saglam bi virus programi indirmenizde yarar goruyorum ??????

kamerayı güçlendirsinlerde alalım

ekran teknolojisi, kamera, hoparlör, artık bir zahmet ram, olmak zorunda..

AMA HALA FOTOĞRAF VİDEO PAYLAŞIMLARI İÇİN WATSAP KULLANIYORLAR. sadece veri transferi için yetersiz(kısıtlanmış) gördüğümden alamıyorum şu telefonu.

bence 31 mp olacak... önüne gelen her sene bir şey uyduruyor bıkmadılar da

Göreceksiniz bu iPhone'de de öyle çok fazla bir değişiklik olmayacak, iPhone 7'yi bekleyin bir sıçrama olacak kesinlikle. Androidciler siz ilk başta stabiliteniz kadar konuşup öyle yorum yazın piyasadaki telefonların 3'te 1'i özellikte olan bu cihazlar kadar stabilitesi olan bir şey daha yok. Sorsanız kaçınızın telefonunda 5.1 yüklü diye, kaç tanesine resmi olarak 5.1 geldi diye Nexus kullanıcıları hariç bişey diyemezler. Siz 6-7 ay sonra alın güncellemeyi sonra da Dandroid daha iyi olsun :)

alttaki aynştaynların hiçbiri de çıkıp windows phone dememişler yazıklar olsun

Sen de yorum yaz

 

CHIP'i Takip edin
E-Posta listemize katılın
CHIP Dergi Mobil Cihazınızda
Apple Store
Google Play