Kodak Z730 ile Uzaklar Yakın Oluyor

Kodak, ödüllü EasyShare dijital fotoğraf makineleri serisine Z730’u ekledi. EasyShare Z730, 4x yakınlaştırma özelliğiyle fotoğraf severlere uzaktaki objeleri de zorlanmadan görüntüleme imkanı sunuyor.

Kodak, Z730 dijital fotoğraf makinesini piyasaya sundu. EasyShare serisine dahil olan Z730’un en büyük özelliği, çekim hızı ve yüksek zoom gücü.

Z730’un Schneider-Kreuznach Variogon tarafından üretilen lensi, uzak objelerin yakın objeler kadar net fotoğraflanmasını mümkün kılıyor.

EasyShare Z730’un dikkat çeken bir başka özelliği ise hızı. Bir objenin fotoğraflanması için gereken süreyi Kodak bu üründe 0,2 saniyeye kadar indirmeyi başardı. Bu da, dijital fotoğraf makinelerinde sık rastlanan deklanşör gecikmesinin minimuma indirilmesi anlamına geliyor.

Z730’da 16 otomatik çekim modu bulunuyor. Manuel mod ile çekim yapmak da mümkün. Ürünün 5,6 cm.lik büyük LCD ekranı, fotoğraf çekilmesini ve çekilen karelerin incelenmesini daha zevkli hale getiriyor. 32 MB dahili bellekle sunulan ürüne, SD türü harici kartlar takılabiliyor. AVI formatında video çekimi de yapabilen ürünün net ağırlığı 224 gram.

İndirmek için tıklayın

Okuyucu Yorumları

İlk yorum yapan siz olun
Sen de yorum yaz

 


CHIP'i Takip edin
E-Posta listemize katılın
CHIP Dergi Mobil Cihazınızda

İlginizi çekebilir