Medya Markt'tan 8 yeni mağaza müjdesi

Media Markt Türkiye'yi çok sevdi: 2009 yılında 8 yeni mağaza daha geliyor. İlk açılış nerede olacak?

Medya Markt'tan 8 yeni mağaza müjdesi

Türkiye, 2007 Eylül ayından bu yana açılan 8 mağaza ile Media Markt'ın faaliyet gösterdiği 16 Avrupa ülkesi arasında 'en hızlı büyüyen ülke' oldu.

Media Markt, daha önce açıkladığı 2009 yılı büyüme stratejilerinde değişiklik olmadığını ve yıl içerisinde Türkiye'nin çeşitli bölgelerinde 8 mağaza daha açmayı planladığını duyurdu.

Media Markt Türkiye Operasyonlarından Sorumlu Genel Müdürü Nuri Topatan, şirketin 2009 yılı yatırım atağını Adana'da açacakları mağazayla başlatacaklarını ifade ederek, "25 Mart'ı 26 Mart'a bağlayan gece yarısı Adana'daki ilk mağazamızı hizmete açacağız. Ekonomik krize aldırmadan, daha önce söz verdiğimiz gibi agresif büyüme stratejimizi sürdüreceğiz. 2009 yılında açacağımız 8 mağaza ile %100 büyüyeceğiz. Krize karşı en iyi panzehir yatırımdır. Bu inançla Türkiye için katma değer ve istihdam yaratmaya devam ediyoruz" dedi.

Media Markt'ın birbirinden iyi markaları, bol seçenek, kaliteli hizmet gücü ve en düşük fiyat politikasıyla sunarak sektörde iddialı olduğunu vurgulayan Topatan sözlerine şöyle devam etti: "İddiamızın arkasında duruyoruz. Birbirinden iyi markaları, en bol seçenekle, en düşük fiyatlarla biz veriyoruz. En Düşük Fiyat Garantisi kapsamında sattığımız ürünü, aynı il sınırları içerisinde daha düşük fiyata bulan tüketicilerimize fiyat farkının iki katını iade ediyoruz. Bu da gücümüzü kanıtlıyor."

Basın bülteninden derlenmiştir.

Okuyucu Yorumları

Toplam 7 Yorum

"Media Markt'ın birbirinden iyi markaları, bol seçenek, kaliteli hizmet gücü ve en düşük fiyat politikasıyla sunarak sektörde iddialı olduğunu vurgulayan Topatan "

Sayın Topatan diğer marketleri gezmemiş sanırım. Büyüktür bol çeşittir diye gittik gördük 3 4 flaş bellek modeli markası var bu nası bol çeşit halbuki aradığım zor bulunan bişy değildi. Ayrıca en düşük fiyat olayına aldanmayın derim. Sanırım 46 lira olan 100lük dvdnin aynısını başka markette 34e almıştım. Birçok market en düşük fiyat etiketinin olduğunu söylüyor e hangisi en ucuz ??

Erzincan da da açsın :-D

samsunada açın bi tane yahu..

Biri İzmir, Agora Alışveriş Merkezi'nin yanı.

1.beşiktaş MediaSatürn
2.merter vakko yanı
3.izmir
4.bayrampaşa IKEA yanı
5. adana
şimdilik bu kadar :))

ayrıca elektro world rahmanlar - kartal'a açtı.

adana da açacaklar ama gecenin bir yarısı 25.03.2009 da 24:00 da

İzmitte Media Markt istiyoruz...

Sen de yorum yaz