Microsoft'tan yepyeni fareler!

Microsoft'un tek uğraşı Windows 7 değil: İşte yazılım devinin yepyeni fareleri...

Ödüllü BlueTrack teknolojisi

Ödüllü BlueTrack teknolojisi

Microsoft'un piyasaya en son çıkardığı BlueTrack klavye ve fareleri de günlük yaşamın zorlu çalışma ortamlarına uyum sağlayan özellikleriyle dikkat çekiyor. Bu ürünler granit mutfak tezgâhlarından, oturma odasındaki halıya kadar hemen her çeşit zorlu dokuya sahip yüzeylerde başarılı bir performans sergiliyor.

Microsoft'un BlueTrack teknolojisi, daha önceki optik ve lazer bilgisayar farelerin çalışabildiği yüzeylerden çok daha fazlasında iş görebiliyor. Bu zorlu yüzeyler arasında granit ve mermer gibi kaygan ve parlak alanlar bulunduğu gibi halı gibi daha da sorunlu yüzeyler de yer alıyor. Microsoft BlueTrack fareler ise halı üzerinde, mutfak tezgâhı başında çalışmayı sevenlere önemli bir ayrıcalık sunuyor. Söz konusu farelerin yüksek izleme performansı verimliliği artırırken kullanıcının çalışma ortamını da kendisinin seçmesine olanak veriyor.

Microsoft BlueTrack teknolojsinini yenilikçi başarısı hakkında bilişim sektörü ve uzmanlar da hemfikir görünüyor. Bu teknoloji, Popular Science'ın "Best of What's New" (En İyi Yeniler) ve CNET'in "Editors' Choice" (Editörlerin Seçimi) ödüllerini aldı.

Okuyucu Yorumları

Toplam 4 Yorum

SideWinder X5'den sonra Microsoft'un mouse'ları benim için bitmiştir. Resmen dandik bir mouse'a o kadar para yatırdım...

bende logitech nano var . kesinlikle tavsiyedir.
hayırlı akşamlar

evet. kesinlikle microsoft bu işi biliyor. güzel bir ürün.

mıcrosoft anca logitechten nano alıcıyı çalsın

Sen de yorum yaz

 Bu konuda okuyacaklarınız
CHIP'i Takip edin
E-Posta listemize katılın
CHIP Dergi Mobil Cihazınızda

İlginizi çekebilir