Nintendo Wii Amazon.co.uk'de Tekrar Stokta

Amazon.co.uk ilk satışında tüm Nintendo Wii'leri 7 dakika tükenmişti. ikinci round merak konusu.

Nintendo Wii Amazon.co.uk adlı çevrimiçi alışveriş sitesine ilk satışa sunulduğunda 10 dakikada ön siparişler hemen tükenmişti. Konsolun resmi çıkış gününde Amazon.co.uk tüm stoklarını 7 dakika da bitirmişti. Şu sıralarda Amazon.co.uk takımından gelen resmi bir mektupta, firma, eline çok daha fazla sayıda konsol geçirdiğini bildirmesi Nintendo Wii severler için şüphesiz sevindirici bir haber oldu.

Amazon.co.uk tarafından gönderilen mektup:

Sevgili Nintendo Wii hayranı,

Sana süper bir haberimiz var! Elimize çok sayıda Nintendo Wii geçirmeyi başardık ve bugün (Cuma, 8 Aralık) onları saat 15:00 ila 16:00 arasında satışa sunacağız. Geçen defa tüm konsolları 7 dakika da tüketmiştik ve bu defa daha da kısa bir sürede tüm konsolların tükeneceği kanısındayız. Nintendo Amerika'da 600.000 konsolu sadece 8 günde sattı buda demek oluyor ki Nintendo Wii 2006 da kesinlikle edinilmesi gereken bir ürün.
Bekleyiş nerdeyse sona erdi! Satışta görüşürüz.

Saygılarımızla
Amazon.co.uk Video Games Team

Amazon.co.uk kaç tane veya ne kadar süreyle konsolları elinde bulunduracakları konusunda herhangi bi,r bilgi vermezken konsolun şu anda her yerde stoklarda olduğunu çok iyi bildikleri kesin.

Recep Baltaş

Okuyucu Yorumları

İlk yorum yapan siz olun
Sen de yorum yaz

 


CHIP'i Takip edin
E-Posta listemize katılın
CHIP Dergi Mobil Cihazınızda

İlginizi çekebilir