OnePlus 2'nin çizimleri sızdı

"Kusursuz telefonun" yeni sürümüne ait çizimler ortaya çıktı, telefonun nasıl görüneceği belli oldu!

OnePlus 2'nin çizimleri sızdı

Adettendir, amiral gemisi cep telefonu piyasaya çıkmadan önce defalarca kez sızar. Elbette OnePlus 2 de bu modaya uyuyor. 27 Temmuz akşamı tanıtılması beklenen OnePlus One 2, bu defa da çizimlerle ortaya çıktı. Çin'in kendine has Twitter alternatifi olan Weibo kullanıcılarından KJuma, sosyal medya hesabından OnePlus 2'nin çizimlerini paylaştı.

Paylaşılan taslak çizimlere göre tasarım olarak, "kusursuz telefon" olma iddiasıyla piyasaya sürülen OnePlus One'a fazlasıyla benzediğini gördüğümüz OnePlus 2, ilk telefonun tasarımını beğenenlerin ilgisini çekecek gibi. 5.5 inç ve 5.7 inç ekran seçenekleriyle tanıtılması beklenen OnePlus 2 ile ilgili bildiklerimiz arasında ise USB Type-C konnektör sahibi olacağı yer alıyor. Kaldı ki bu USB Type-C bağlantısını da çizimde görebiliyoruz. Yine bildiklerimiz arasında Qualcomm Snapdragon 810 işlemcinin yeni sürümüyle geleceği. Elbette bunların doğru olup olmadığını ve daha fazlasını 27 Temmuz akşamı göreceğiz.

Öte yandan PhoneArena da, OnePlus 2'ye ait olduğu iddia edilen bazı fotoğrafları yayınlamış durumda. Fotoğraflardaki telefonun gerçekten OnePlus 2'ye ait olup olmadığını bilmiyoruz ama yukarıdaki çizimle benzer oldukları açıkça ortada...

Ercan Uğurlu

Okuyucu Yorumları

Toplam 3 Yorum

öff bu telefondan ve haberlerinden gına geldi. çıkışı satışı hep bi tevatür, 37 ekran siyah beyaz televizyon gibi ses var görüntü yok...zerre merak etmiyor insanlar. neyin havasında bu teknoloji haberi siteleri enterasan yani.

artık heycanlandırmıyor.

bildıgın nexus 5 ın cızımı bırde yenı kusursuz dıyorlar hala

Sen de yorum yaz

 CHIP'i Takip edin
E-Posta listemize katılın
CHIP Dergi Mobil Cihazınızda

İlginizi çekebilir