Asus oyun deneyimini bir adım öteye taşıyor

Asus, yeni anakartları ile oyun deneyimini bir adım daha ileri taşımaya kararlı...

Oyun için tasarlandılar

Oyun için tasarlandılar

Maximus III Serisi anakartlar en iyi oyun deneyimini yaşatmak için gelişmiş özelliklerle beraber geliyorlar.

GameFirst: Benzersiz bir trafik şekillendirme teknolojisi olan GameFirst, internet trafiğini kullanıcıların ihtiyaçlarına göre ayarlayarak, oyun esnasında ister internetten dosya indirsinler, isterlerse de chat (sohbet) yapsınlar, oyunun ping (gecikme) süresini sürekli olarak düşük tutabiliyor.

Speeding HDD: Çift kanal tasarımını kullanan Speeding HDD veri transfer hızını iki katına çıkararak oyunun yüklenme süresini kısaltıyor. Kullanıcıların bu teknolojiden tam manasıyla yararlanmak için Maximus III serisi anakartlara bir çift SATA sabit disk takmaları yeterli. Diskler otomatik olarak yapılandırıldığından elle değişiklik yapılmasına gerek kalmıyor.

SupremeFX X-Fi: Creative Labs'ın Crystalizer, CMSS3D ve EAX gibi en gelişmiş teknolojilerini barındıran SupremeFX X-Fi oyunlarda mümkün olan en gerçekçi ve doğru ses efektlerini veriyor. SupremeFX X-Fi'nin bu en yeni versiyonunun Blu-ray çıkışı da bulunuyor.

Okuyucu Yorumları

Toplam 6 Yorum

fiyatıda costururlar.

Teknoloji çok hızlı gelişiyor sistem yenilemek için uygun zaman değil basamaklar 5 er 10 ar atlanmaya başladı her an herşey olabilir dengeler bozulabilir.Teknolojiyi herzaman desteklerim ancak oyunu kuralına göre oynamak lazım biz akıllı insanlarız .

windows 7 çıkacak diye donanım sektörüde ayaklandı basamakları 3er 5er çıkıyor.Bilgisayarını yenilemek isteyenler donanım sektöründeki ayaklanmanın yatışmasını beklemesi iyi olur.Buda benim tahminime göre 1-1,5yıl alır gibi.

Intel yongasetli olması Amd fanatikleri için bir dezavantaj.Birde amd yongasetli versionunu çıkarsa güzel olur.

Anakart harika denecek düzeyde ( demiyorum çünki daha yenisi yine çıkacak). İNTEL kullanıcıları için çok güzel bir ürün, AMD versiyonunu da bekliyoruz ASUS a duyrulur... ( : ( dx 11 ekran kartları merakla geliyor ya chip set bekleniyordur kesin olmadık bişi çıkacak kesin.. )

Fiyat tawan beyLer dağılın :D

Sen de yorum yaz

 


Bu konuda okuyacaklarınız
CHIP'i Takip edin
E-Posta listemize katılın
CHIP Dergi Mobil Cihazınızda

İlginizi çekebilir