Pay2Phone, 5 bin bayii ile hizmete açıldı!

Türkler tarafından geliştirilen, uluslararası mobil cüzdan sistemi Pay2Phone, kullanıma açıldı!

Pay2Phone, 5 bin bayii ile hizmete açıldı

Tüketicinin, kredi kartı veya banka hesabı gerekmeksizin, sadece cep telefonu numarası ile internet üzerinden yapacağı tüm harcamalarda kullanabileceği Pay2Phone, kullanıcıların hizmetine sunuldu.

Dünyada bir ilk olan, uluslararası mobil cüzdan sistemi Pay2hone, tüm para birimlerini kullanarak, para göndermeye ve internet üzerinden alışveriş yapmaya farklı bir boyut getiriyor.

Yerli ya da yabancı, hangi GSM operatöründen hizmet alırlarla alsınlar, Pay2Phone kullanıcıları, istedikleri para birimiyle cep telefonlarını kullanarak internet üzerinden alışveriş yapabilecekler.

Pay2hone, ekonominin teknolojiye bağımlı hale geldiği günümüzde, tamamen Türk sermayesiyle, farklı sektörlerden ortak ilgiye sahip genç Türk girişimciler tarafından, tüketicilerin ihtiyaçlarını düşünerek geliştirildi.

Hepimiz biliyoruz ki, internetin yaygınlaşmasıyla birlikte, algılar değişti... Uygulamalar çeşitlendi... Alışkanlıklar farklılaştı... Bu anlamda Pay2Phone, tüketicilerine "sınırsız alışveriş" yapma imkanı sunuyor.

Dünyanın neresinde olursanız olun, Pay2Phone ile istediğiniz ürünü güvenli bir şekilde satın alabiliyorsunuz.

Pay2Phone kullanıcıları, kendilerine en yakın Pay2Phone bakiye yükleme noktasına giderek nakit olarak ya da uluslararası online satıcıların farklı ödeme sistemleriyle Pay2Phone hesaplarına kolay ve hızlıca bakiye yükleyebiliyorlar... Ve Pay2Phone uluslararası mobil cüzdan ile anlaşmalı web sitelerinden, "Pay2Phone ile öde" seçeneğini kullanarak; cep telefonu numaralarını, parolalarını ve SMS ile gelen onay kodlarını yazarak alışverişlerini güvenli bir şekilde gerçekleştiriyorlar.

BASIN BÜLTENİNDEN DERLENMİŞTİR

Okuyucu Yorumları

Toplam 12 Yorum

Sinirsiz alisveris icin parayida veriyolarmi :)

Güzel iş, tutar bu. Özellikle 18 yaşından küçük arkadaşlar için.

sahip çıkılsın da yaygınlaşsın yoksa isimde kalır.

peki guvenlimi sahsen bn asla guvenmem

O tamam şimdi sıra parayı bulmakta?:(?/!!!

Şu para yükleme olayı biraz sıkıntılı duruyor..

Ödeme yapmak için önce bakiye yüklemek gerekiyor. Bakiye satın alırken de 50 TL yüklemek için 56 TL ödeme yapılıyor. Yani henüz alışveriş yapmadan %12 eksiyle başlıyorsunuz. Bence ödeme noktalarını komisyonsuz yapmaları gerekir.

En iyisi paypal'a devam.

yükleme işi çok kolaymış, her köşe başındaki bakkal ve marketlerde yükleme yapılabiliyor sanki, dalgamı geçiyorlar çok kolay diye... illaki kredi kartın olacak, kredi kartı kullanmayan ne yapacak. bi de üstüne komisyonmu alacaklar :D çok güzel işmiş

Para yükleme seçenekleri çeşitlenerek sistemin gelişeceğine inanıyorum. Ana temel fikir geliştirilerek gidilirise çok iyi yerlere gelebilir desteklenmesi gerek.

ne............................................................

Bizimkiler ilk defa sağlam global bir sistem kuracak oldular ondada komisyonculuk yapıyorlar hiç avantajlı değil kapıda ödeme seçenekleri olan bir siteden alışveriş yaparım daha iyi

Sen de yorum yaz

 CHIP'i Takip edin
E-Posta listemize katılın
CHIP Dergi Mobil Cihazınızda
Apple Store
Google Play

Turhost

İlginizi çekebilir

Turhost