Samsung'dan bir Galaxy S daha geliyor!

Galaxy S efsanesi devam ediyor: İşte Samsung'un piyasaya süreceği yeni Galaxy S'i...

Samsung'dan bir Galaxy S daha geliyor!

Galaxy S akıllı telefonlarıyla tanınan ve iPhone ile sık sık mukayese edilen Samsung, yeni nesil Galaxy cihazlarıyla çok yakında cep telefonu pazarını bir hayli hareketlendirecek.

Samsung Galaxy S Advance ismini taşıması beklenen cihazın ABD'den ziyade gelecek ay itibariyle Rusya pazarına sunulacağı sanılıyor. Ardından Avrupa, Afrika, Orta Asya, Latin Amerika ve Çin'de kullanıcılara sunulması beklenen cihazın 1GHz'lik bir işlemcisi bulunurken, HSPA altında 14.4 Mbps internet hızını destekliyor.

Edge/GPRS altında da çalışabilen ve 4 inç'lik Super AMOLED ekrana sahip Galaxy S Advance'ın dahili kamerası ise 5 megapiksel. Ön yüzündeki kamerası 1.3 megapiksel iken, cihaz 720p formatında HD video çekimini de olanaklı hale getiriyor.

8 ve 16 GB olmak üzere 2 farklı modeli olan cihazın ayrıca microSD kart yuvası da bulunuyor.

Okuyucu Yorumları

Toplam 8 Yorum

Bu seferki galaxy s modelinde flaş olacak mı acaba çok merak ettim !

Bu haftanın galaxy telefonu ile karşı karşıyayız artık her harf ile bir galaxy telefon yaptılar alfabe'de harf kalmadı başka...

yeter artık galaxy ultimate de olsa sıkıldık aynı tasarımdan sadece bir kaç parçasını değişip kakalayıp durma prensipini bırakıp gerçekçi ürünler sürsünler artık birazda tasarımda yenilik lazım 10 tane modelini yan yana koy sadece boyutlar farklı az anlamayan hepsi aynı telefon der

orta-üst bölümde bir telefon. çok fazla galaxy oldu. ne alacağımızı şaşırdık.

İnternette dolaşan resimlerine bakarsak flaşı var.

samsung galaxy nokia nın yerine geçti her ekenomiye uygun telefon üretiyor

olcak gardaş %100 videosu var youtubede :D

bu modellerde niye flas olmzki birtürlü anlamadım

Sen de yorum yaz