Samsung'dan "duvara sarılanlara" yeni reklam!

iPhone sahiplerini "duvara sarılanlar" diye nitelendiren Samsung, dalga geçme şiddetini artırıyor!

  • Zeynel A. Öztürk
Samsung'dan "duvara sarılanlara" yeni reklam!

Samsung, geçtiğimiz ay yayınladığı reklamda iPhone kullanıcılarını gözüne kestirmiş, onların "duvara sarılanlar" olduğunu ilan etmişti. iPhone sahipleri, Samsung'a göre telefonlarını şarj etmek için duvarla yakın bir ilişkiye sahiplerdi.

Bu reklam fikrini bir adım taşımak üzere Samsung, şarj portlarının en çok kullanıldığı yerlerden biri olan havaalanlarındaki kullanıcıları hedef aldı. SlashGear'ın raporuna göre ABD'nin farklı eyaletlerindeki havaalanlarındaki bekleme bölümünde bulunan şarj noktalarında, Samsung Galaxy S5 reklamlarına rastlamanız mümkün. Samsung'a göre Galaxy S5'teki Ultra Güç Koruma modu, sizi havalanında elektrik prizi aramaktan kurtarabilir.

Reklamın kendisinde, daha önceki videolu reklamın aksine iPhone'dan bahsedilmese de yayınlanan fotoğraflardaki kişilerin ellerindeki telefonun iPhone olması dikkat çekiyor.

Son dönemde pazar payı Çin'deki Xiamoi gibi üreticilerin karşısında erimeye başlayan Samsung, rakiplerinin nefesini ensesinde hissetmeye başladı. Güney Kore merkezli firma, bu gidişatı yaptığı reklamların desteğiyle düzeltmek istiyor.

Okuyucu Yorumları

Toplam 10 Yorum

Doğru demiş. İşin daha kötüsü samsungu amper değerleri farklı da olsa mini usb uç olan farklı şarj kabloları ile geçici olarak şarj edebilirsiniz. ayfon ile illaki ayfon kablonuz olmalı yada başkalarından ayfon kablosu dilenmeniz gerekir.

https://vine.co/v/M2tanWTL23K

abuk sabuk bir arayüzle, cihaza yüklü gelen ve hiçbir işe yaramayan uygulamalarla, güncelleme sorunlarıyla, boyutları dışında biri diğerinden fark edilemeyen ve "galaxy" deki nerdeyse yıldız sayısı kadar tavşan gibi üreyen cihazlarıyla, SAMSUNG!!! iyi ayakta duruyor.. sonu nokia gibi olmaz umarım.. ama koreliler işini bilir :-)

en son resim resmen fotoşok

Sondaki resim fotoşop resmen şarj aletini prize oturtamamışlar bile.

şimdi nasıl bilmiyorum ama 2 yıl önceki samsung telefonları güç tasarrufu moduna aldığınızda bi tek ekranın ışığını azaltıyordu şaka gibi. ha bir de şarj az olduğunda kamerayı açtırtmıyordu sanki telefon bizim değilmiş gibi.

Z2 kullanıyorum, artık araç şarjını kullanmıyorum...

guzell ve doğru ...

Fotoşop olduğunu sanmıyorum çünkü samsungun, iphone sahiblerini duvar diplerinde gösteren birkaç foto bulmakta zorluk çekmemesi lazım. Duvardaki priz İngiliz tarzı, fiş ise bizim kullandığımız tarz

fotoşop olsa ne yazar akıllı telefon kullananlar zaten duvara yazıyor :D

Sen de yorum yaz