Samsung'tan Galaxy S6 ve S Edge sızıntısı!

Yeni Galaxy S6 ve S Edge sızıntısı, bu kez doğrudan Samsung'dan geldi!

  • Zeynel A. Öztürk
Samsung'tan Galaxy S6 ve S Edge sızıntısı!
S Edge, buna benzer bir cihaz olabilir...

Samsung'un 1 Mart'ta Mobil Dünya Kongresi'nde tanıtacağı yeni telefonu hakkındaki sızıntılar, tanıtım tarihi yaklaştıkça hız kazanıyor. Bu seferki sızıntının kaynağıysa Samsung'un İsveç ve Finlandiya siteleri.

Samsung'un web sitelerinde SM-G920X ve SM-G925X model isimleriyle ortaya çıkan cihazların henüz tanışmadığımız Galaxy S6 ve Galaxy S Edge'e ait olduğu düşünülüyor. Bunu doğrulamanın bir yolu olmasa da model numaralarının Galaxy S5 ve diğer Galaxy S'lerin bulunduğu SM-900 serisiyle uyuştuğu doğru. Bunun yanında sözkonusu sayfaların kaldırılmış olması da dedikoduları kuvvetlendirebilir.

Çift kamera?

Galaxy S6'nın çift kamerayla geleceğine dair bazı raporlar da var. Ancak raporun kaynağı iNews24, arkadaki kalp ritmi sensörünü ikinci bir kamerayla karıştırmış olabilir. Bu yüzden Galaxy S6'nın çift kamerayla gelme olasılığı bizce hayli düşük.

Okuyucu Yorumları

Toplam 8 Yorum

Hesap makinesi gibi olmuş :-P

Şekil güzel

Samsung telefon almayın, aldırmayın, aldırtmayın. Benden söylemesi. Yavaşlıyor, donuyor, kilitleniyor, göçüyor. Samsung yazılım işini beceremiyor.

@10 Şub 2015 20:28 belki de senin kabahatin!

enteresan bişey olmuş, güzel desen olmaz, çirkin desen olmaz

Samsung=çöp

Kedi ulaşamayacaği cigere mındar dermiş.

Samsung kullanıyorum gerçekten berbat bir günü bir gününü tutmuyor bi gün iyi çalışsa ikinci gün tiksiniyor insan donuyor uygulamayı açmıyor belki arayüzden kaynaklı belki değil ama arayüzüde bence iki seçenekle gelmesi lazım saf android aynı donanımda uçuyor benim telefon köstek gibi bakıyor öyle yani almayın demiyorum ama donanımı yüksek alın

Sen de yorum yaz

 

CHIP'i Takip edin
E-Posta listemize katılın
CHIP Dergi Mobil Cihazınızda
Apple Store
Google Play