Samsung'un yeni WP8'li cebi sızdı!

Samsung'un belki de Nokia'ya rakip olarak geliştirdiği canavar cep, internette kendini gösterdi!

  • Zeynel A. Öztürk
Samsung'un yeni WP8'li cebi sızdı!

Nokia bizi neredeyse her geçen gün yeni bir Lumia ile tanıştırırken Samsung, HTC ve Huawei gibi WP8 üreticilerini unutmuş olabilirsiniz. Beğenilen, ancak belki de tanıtımı yeterince iyi yapılmayan Ativ S ve Ativ S Neon'un ardından Sumsung, yeni bir ceple karşımıza çıkmaya hazırlanıyor olabilir.

SGH-I187 kod adlı yeni Samsung cihazı, sızan bilgilere göre Windows Phone 8 işletim sistemi, 720p HD ekran çözünürlüğü, Adreno 305 GPU ve çift çekirdekli işlemciyle gelecek.
 
Cihazın 4 Eylül'de Berlin'de düzenlenen IFA etkinliğinde ortaya çıkma ihtimali düşük. Yeni telefonun GDR3 güncellemesiyle gelecek donanımsal geliştirmelerle beraber sunulma ihtimali ise oldukça yüksek.

Okuyucu Yorumları

Toplam 11 Yorum

Samsung parayı çok buldu galiba sokağa atıyor. Max_Real Qnx

@20 Ağu 2013 16:16 sonuna kadar katılıyorum.bir tane üst sınıf bir de bütçe dostu bir windows telefonu yeter de artar bile ...windows platformunda nokia dışındaki firmalar üvey evlat olacağı için değmez

Sar değerleri önemli. Nokia'nın wp'li telefonların değerleri bana yüksek geldi.

Nokia Lumiadaki wp kendi uygulamaları olmadığı sürece ne olursa olsun tutunamaz

her ne olursa olsun wp çift çekirdeğin ötesine gidemiyor s4' le çıkan mobil 8 çekirdek cpu' su samsung-qualcommun meşhur performansı windows phone' da sınıfta kalır eğer samsung ms' ye çoklu çekirdeği açtırırsa galaxy s3 gibi satış rekoru kırar.(son rakam 50 milyondu)

@20 Ağu 2013 18:04 hangisi daha hızlı ona bakmak lazım. çekirdek sayısına değil. cahil insanlar çekirdek sayısına vb. aldanıp durur tabi...

sizin bilginiz de bu kadar.. gdr3 değil gdr2 ile gelebilir. gdr2 daha yeni çıktı.. madem bilmiyonuz haber yapmayın koskocaman marka olmuşsunuz bide..

samsung , 800 çekirdek 100 ghz işlemci de koysa adreno 1000 de koysa almam yinede almam yinede almam.

@20 Ağu 2013 19:01 samsung sen almayacaksın diye kara kara düşünüyor şimdi...ne yapsak sana aldırsak diye..

galaxy mega al rahat et

samsung hangi telefon güzel ki........?

Sen de yorum yaz

 

CHIP'i Takip edin
E-Posta listemize katılın
CHIP Dergi Mobil Cihazınızda
Apple Store
Google Play