Shuttle'dan sıvı soğutmalı kompakt PC

Shuttle, sistem canavarı oyunları rahatça çalıştrabilen sıvı soğutmalı yeni mini PC'sini duyurdu.

Minik dev sahneye çıktı!

Oyunların gerçek dünyaya daha da yaklaşmasıyla birlikte, bilgisayarlardan beklentiler artmaya başladı. Özellikle yüksek donanım ihtiyaçları bulunan ve sistem canavarı olarak tabir edilen oyunları akıcı bir şekilde oynayabilmek için kullanıcıların elini cebine atması gerekiyor.

Kompakt PC'leriyle tanınan Shuttle da oyunseverlere özel olarak geliştirdiği bir sistemi geçtiğiniz günlerde kamuoyuna duyurdu. Sistem canavarı oyunları çalıştırmak isteyen ancak normal bilgisayar kasasına göre daha ufak çaplı bir bilgisayara sahip olmak isteyen kullanıcılara özel olarak geliştirilen Shuttle'ın yeni kompakt PC'si, etkin bir sıvı soğutma sistemini de içeriyor.

SDXi Carbon Extreme ismini taşıyan yeni Shuttle PC'nin donanımsal özellikleri ise şöyle: Intel Core2 Extreme QX9770 işlemci, çift-slot Nvidia GeForce GTX280 ekran kartı ve 16GB DDR2 hafıza. Bu yüksek sistem özellikleri nedeniyle olası aşırı ısınma probleminden sıvı soğutma sistemiyle kurtulan yeni Shuttle PC'nin fiyatı ise 2.599 Dolar (yurtdışı) seviyelerinde.

Okuyucu Yorumları