Sihirlikelime.com: Konuşanı sevindiren site

Sihirlikelime.com: Bu siteyi çok seveceksiniz. Anahtar sözcüğü bulun, hediyeler kazanın...

Sihirlikelime.com: Konuşanı sevindiren site
sihirlikelime.com: Konuşanı sevindiren site geri sayıma başladı...

Kullanıcılarına anında hediyeler kazandıracak olmasıyla adını duyuran www.sihirlikelime.com, yayına girmek için gün sayıyor. Çok kolay bir şekilde, herhangi bir bedel ödemeksizin üye olunan site, sohbet ederek sihirli kelimeyi bulan talihlilerine şık armağanlar kazandıracak.

Reklam Arası İletişim Ajansı tarafından projelendirilen ve 1 Eylül'de kapılarını açacak olan www.sihirlikelime.com seçkin markaların sponsor olması ve bu markaların seçtiği ödüllerin anahtar sözcüğü sitede konuşurken yazan üyelere dağıtılması sistemine dayanıyor. Sitenin basit ve şık tasarımı, sponsor markanın logo ve banner'ının etkileyici bir şekilde binlerce site kullanıcısının gözleri önünde olmasını ve sitenin güçlü bir iletişim aracı haline gelmesini sağlayacak.

Sürekli yeni kampanyalar düzenleyecek ve RSS teknolojisiyle bu kampanyalardan üyelerini haberdar edecek olan www.sihirlikelime.com, sürekli hediye kazandırdığı gibi, yanlış yazılan sözcükleri kabul etmeyerek Türkçe'nin doğru kullanılmasına katkıda da bulunacak.

Okuyucu Yorumları

Toplam 10 Yorum

güzel bir uygulama teşekkürler

Henüz faaliyete geçmemiş bir site için iyi fikir beyan etmek açısından erken davranmamak lazım. Sonra bu siteyi kİm ya da hangi şirket kuruyor onu da duyursanız çok daha iyi olur. Malum son günlerde weblebi.com iflas etti ve birçok insan maduriyet yaşıyor.
Duyuru için yine de teşekkürler...

vayy gerçekten güzel bir fikirmiş
acaba ilk sponsor hangi firma olacak çok merak ettim

bu proje tutmaz :)

Çok konuşan kişiler artık kazanacak yani süper bir fikir tebrik ediyorum.

Ben bu siteyi bir kaç yerde daha gördüm. Alt yapısı sağlam bir firma olmalı ki seçkin markaların sponsor firmalarından bahsediliyor. Bana güvenilir geldi.

Ayrıca Reklam Arası İletişim Ajansı kurmuş.

umarım bu site de altivi.com gbi çıkmaz
milleti dolandırmaz

arkadaslar ben altivi.com mağdurlarından biriyim size sadece bir arkadas olarak söylüyorum köklü olmayan sitelere güvenmeyin. ben dolandırıldım bari siz dolandırılmayın.bu site nasıl bir site zaman gösterir.

Evet haklısın ancak unutmamak lazım ki bu şekilde proje ureten ve urettigi projeyi hayata geçirmeye çalışan bir çok genç ve enerjik beyin var bu ulkede. Evet altivi bazı insanlar için gerçekten kotu bir deneyim oldu ancak bu olayı internette her yeni acılan ve kabugunu kırmak isteyen kişi yada topluluga mal etmememiz gerektiğini dusunuyorum. Ayriyetten altivi maduriyetiniz için gercekten cok uzuldugumu de belirtmek isterim.

artık açılmıyor be arkadaşlar yhaw!

Sen de yorum yaz

 CHIP'i Takip edin
E-Posta listemize katılın
CHIP Dergi Mobil Cihazınızda

İlginizi çekebilir