Teknoloji meraklısı sevgiliye hediye!

Sevdiğinize bir hediye satın almak istiyorsanız, Samsung'un bu laptop'una göz atmalısınız...

AMD VISION A8 Teknolojisi'ne sahip Samsung 305V5A Dizüstü Bilgisayar Serisi bu yıl sevgililer gününde iyi bir hediye alternatifi olarak göze çarpıyor. Şık tasarımı ve gelişmiş özellikleri ile Samsung 305V5A, bilgisayarında iyi performans ve iyi HD kalitesinde görüntü arayanlara verilecek iyi bir hediye olabilir.

Samsung 305V5A-T01TR'de bulunan AMD VISION A8 Teknolojisi dört çekirdek gücüyle çalışıyor, çift ekran kartı kapasitesi iyi HD perforamsı sunuyor. AMD'nin şu an piyasadaki en hızlı APU'suna (Hızlandırılmış İşlemci) sahip AMD VISION A8 Teknolojisi bu özellikleri ile 3D oyunlarda ve Blu-ray film görüntüsünde fark yaratıyor. Samsung'un akıllı pil ömrü teknolojisine sahip 305V5A 1.000 şarja kadar orijinal pil kapasitesinin %80'ini muhafaza ediyor. Bu da, normalde 300 kere şarj olabilen tipik bir pile göre 3 kat daha uzun ömür sağlıyor. AMD'nin AllDayPower özelliği ile uzun pil ömrü ve enerji tasarrufu avantajlarıyla öne çıkan Samsung 305V5A ile zengin medya içeriği, oyunlar ve çoklu görevlerin keyfini çıkarın.

Ürünün öne çıkan teknik özellikleri ve fiyatı

Ürünün öne çıkan teknik özellikleri:

AMD Radeon HD6690G2 Dual Graphics ile 'Çift Grafik Kartı' özelliği

Ekran boyutundan ödün vermeyen ince çerçeveli, yansımasız ekran

10 milyon kez test edilmiş kullanımı kolay ada tuş takımı

Samsung'un Hızlı Başlama teknolojisi

6 GB DDR3 Sistem Belleği

640 GB S-ATA II Sabit Sürücü

Samsung 305V5A-T01TR dizüstü bilgisayar 799 usd+kdv tavsiye edilen son kullanıcı fiyatı fiyatı ile Samsung Dijital Plazalar'da satışta.

Basın bülteninden derlenmiştir.

Okuyucu Yorumları

İlk yorum yapan siz olun
Sen de yorum yaz