TTNet'ten yeni paket: HAZIRNET

TTNet, aylık sabit ücret, bağlantı ücreti vs. gerektirmeyen HAZIRNET paketini tanıttı!

TTNet'ten yeni paket: HAZIRNET

TTNET'in yeni başlattığı "HAZIRNET" kampanyasıyla kullandığı kadar ödeyen TTNET'liler, 1 Mbps hızındaki limitsiz interneti vergiler dahil günde 2 TL'ye kullanıyor.

HAZIRNET kullanıcıları; aylık sabit ücret, bağlantı ücreti ve modem kullanım ücreti ödemeden ve herhangi bir taahhüt vermeden, internetin zengin dünyasıyla tanışma ayrıcalığına TTNET'le sahip oluyor.

İnterneti sadece ihtiyacı olduğu günlerde kullanarak, kullandığı kadar ödemek isteyenler, istedikleri zaman aylık internet paketlerine de geçebiliyor.

21 Mayıs 2012 tarihinden itibaren geçerli olan HAZIRNET tarifesi ile ilgili bilgi almak ve HAZIRNET paketinden yararlanmak isteyenler; TTNET satış noktalarından, 444 0 375 TTNET müşteri hizmetlerinden veya www.ttnet.com.tr adresinden başvuru yapabilecek.

Basın bülteninden derlenmiştir.

Okuyucu Yorumları

Toplam 16 Yorum

1 Mbps hızındaki limitsiz interneti vergiler dahil günde 2 TL'ye kullanıyor. düşündürücü :)

Şahsen Adil Kullanım Kotasına (AKK) yakalanan, buna bağlı olarak hızı 1 Mpbs olarak sabitlenen biri olarak sadece allah kolaylık ve sabır versin derim :D

daha adam gibi internet hızı vermediler akk diye bişey çıkarttılar sonra abidik gubidik paketler hizmet sıfır.

Bir milyon çeşit kampanya da çıkarsa bu ttnet fiyatlar hep kazık. Hız artırımı ve adil kullanım kotası kaldırılması gibi haberler bekliyor insanlar. Bin yıl da geçse ttnet yine aynı ttnet. Bir arpa boyu ilerleme yok!

Günde 2 tl ayda 60tl yapar.halihazırda 8mbps hızında yalın interner var 60tl

"Günde 2 tl ayda 60tl yapar.halihazırda 8mbps hızında yalın interner var 60tl"
İşte bu kadar, uyanık adamın hali bi başka...
Bize türktelekomdan farklı altyapı kullanan rakiplar lazım misal kısmende olsa superonline . O zaman adam akıllı internetimiz olur.

günde 2 TL olması iyiymiş. aylık 60 TL olsa ne yapardık :)

günde 2 tl ayda 60 tl sınırsız 69 tl :D

ah ttnet içimde binbir küfür birikti.... sen anladın onu.....

şaka bu herhalde

şimdiye kadar ttnet hakkında pozitif bi yorum görmedim :). Herkes bu kadar düşman olmuşken, bu ttnet nasıl hizmet veriyor daha? niye batmadı, anlamadım bi türlü.Kızıp kızıp kullanıyoruz herhalde.

günde bir tl olsa çok güzel olurdu.

ttnet hergece yatmadan önce seni düşünüyorum!

'limitsiz' paket kullaniyorum sozde :D 'net limitsiz' diye bi kavram mi varya :D limitsiz internet icerisinde kota :D dunyanin hicbi yerinde gorulmemis ilk, tek ve son sadece turkiyede :D

ha bi'de hız 1MBPS. artık bu hızla torrent den dosya çekerken hd film seyreder kalan hızlada dosyalarımızı upload eder izzzz.....

zamanında limitsiz 1mbps hız 49du. ne demek oluyo şimdi bu....

ewet 1 tl olsa iyi olurdu, zaten akk var

Sen de yorum yaz

 

CHIP'i Takip edin
E-Posta listemize katılın
CHIP Dergi Mobil Cihazınızda

İlginizi çekebilir