Türkçe FPS BlackShot'dan önemli başarı

Yeni Türkçe FPS oyunu BlackShot, kapalı beta sürümüne gösterilen ilgi ile dikkatleri üzerine çekti!

Türkçe FPS BlackShot'dan önemli başarı

Click To Game (C2G)'in, yeni FPS oyunu BlackShot (Türkçe) kapalı beta aşamasında aldığı tepki ile gelecek yılların en çok tercih edilecek Türkçe FPS oyunu olmaya şimdiden aday.

BlackShot'ın Türkçe versiyonunu sunmaya başlayacağını duyurmasıyla birlikte aldığı olumlu geri dönüşler, Click To Game'in başarı yakalamasına olanak sağladı.

8 Haziran'da kapalı beta versiyonu için ön kayıtların alınmaya başlandığı oyuna, 1 haftada 100 bin oyuncu kayıt olmasıyla birlikte Türkiye'de bir FPS oyunun kapalı betasına yapılan en yüksek başvuru sayısına ulaştı.

Bireysel ya da takım olarak mücadele edilebilen, eğlenceli ve rekabet dolu bir oyun olan BlackShot, oyun severlerin ilgisini çekmek adına güçlü bir aday olarak ilerliyor.

Grafikleri, hikayesi ve savaş atmosferiyle dikkat çeken BlackShot, Haziran sonu itibariyle de açık betaya geçiş yaptı.  İnternetten ücretsiz olarak indirilebilen oyundaki karakterlerinizi MMORPG oyunlarındaki gibi geliştirme imkanınız da bulunuyor.

Oyunu indirmek için bu adresi ziyaret edebilirsiniz: http://www.blackshot.com.tr/Download/client.html

BASIN BÜLTENİNDEN DERLENMİŞTİR

Okuyucu Yorumları

Toplam 13 Yorum

madem türkçe, adı niye blackshot Allah aşkına?

bu oyun online mi oynananan bir oyun mu?

"Click to game Free to play Pay to Win" Serisinden yeni bir oyun daha...

Saçma sapan silahlar, görüntüler, karakterler ve grafikler yoksa oynanabilir. Şuanda Point Blank gayet güzel bir örnek, herhangi bir saçmalığı yok en azından, diğer mmorpg oyunlar gibi.

pointblank de dinozorlar var, bu saçma değil mi ?

arkadaşlar ben oynadım oyun kaşıyo grafikler kötü silahı çok yavaş alıyo menü biraz karışık

Buna çok benzer oyunlar. Örnek: CrossFire, Point Blank,Combat Arms vs.

@oyunun ürünü bile bilmeden yorum yapan bir oyuncunun görüşünü kim ciddiye alabilir bilmiyorum. @4 Oyun zaten vardı, sadece Türkçeleştirip Türkiye'de yayına sundular

@1oyunun ürünü bile bilmeden yorum yapan bir oyuncunun görüşünü kim ciddiye alabilir bilmiyorum. @4 Oyun zaten vardı, sadece Türkçeleştirip Türkiye'de yayına sundular

@1oyunun türünü bile bilmeden yorum yapan bir oyuncunun görüşünü kim ciddiye alabilir bilmiyorum. @4 Oyun zaten vardı, sadece Türkçeleştirip Türkiye'de yayına sundular

point blank , bende oynadım ama saçma sapan kasklar falan çıktı ve adamın kafasına 4 kurşundan fazla tutturmama rağmen aug la iki kurşuna ölüyoruz....black shot a gelince caunter strike ın devamı gibi olmuş şimdilik güzel ama inşallah point blank gibi saçmalamazlar yada war rock gibi hack programı yuvası olmaz...

forever bf4pf

bir Türk fps oyununu daha hevesle indiriyorum ; inşallah öncekileri gibi mario grafiklerinden farklı olurda indirdiğime bin pişman olmam.

Sen de yorum yaz

 


CHIP'i Takip edin
E-Posta listemize katılın
CHIP Dergi Mobil Cihazınızda

İlginizi çekebilir