Turkcell: En ucuz GSM şirketi biziz!

Turkcell'den sert basın açıklaması: "Her alanda müşterilerimize en iyi fiyatı biz sunuyoruz."

Turkcell: En ucuz GSM şirketi biziz!
Turkcell atağa kalktı, bu kez diğer operatörleri hedef aldı!

Turkcell tüketiciye sunduğu fiyat tekliflerini kamuoyuyla paylaşmak için bir basın toplantısı düzenledi. Turkcell'in Pazarlamadan Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı Lale Saral Develioğlu, "Aylık Dakika paketleri", "Süper Tarife", "Bizbize Kampus" tarifeleri ve "EvTurkcell" servisleriyle yeni bir dönem başlattıklarını en ucuz fiyatı sağlayan mobil operatör haline geldiklerini belirtti.

Develioğlu, "İletişim ihtiyaçları dışında hayatın her alanında müşterilerimize yarattığımız faydayla sadece geçen yılın Kasım ayından bu yana gençturkcell marka işbirlikleriyle 2 milyon kişiye 50 milyon dolar fayda sağladık. Turkcell, Türkiye'deki lider GSM şirketi olduğu için en karlı operatör olduğumuz kanısında her zaman bir şüphe olmuştur. Turkcell diğer GSM operatörleri içinde en ucuz ve en avantajlısıdır" diye konuştu.

Turkcell'in avantajlarının ortaya konması için fiyat paketlerinin anlatılarak diğer GSM operatörleriyle karşılaştırıldığı basın toplantısında, Develioğlu, "Turkcell, Türkiye'deki lider GSM şirketi olduğu için 'en karlı' operatör olduğumuz kanısında her zaman bir şüphe olmuştur. Tüketiciye sunduğumuz yeni kampanyalarımızla beraber bu haksız kanıyı ortadan kaldırmak, bu konudaki mağduriyetimizi sizinle paylaşmak için bu basın toplantısını yapmaya karar verdik" dedi.

Saral sözlerine şöyle devam etti: "35 milyon müşterimiz var, bu da büyük bir sorumluluk demek. Bizim için müşteri memnuniyeti her zaman birinci sırada olmuştur. Müşteri memnuniyetiyle doğru orantıda elde edeceğimiz pozitif kazanç bizim için her zaman ön plandadır, Kasım ayından beri gençturkcell marka işirlikleriyle 2 milyon kişiye 50 milyon USD fayda sağladık. Bundan sonra da müşterilerimize hayatlarının her alanında avantajlar sağlayan kampanya ve cazip tarifelerimizi sunmaya devam edeceğiz."

ANKA

Okuyucu Yorumları

Toplam 43 Yorum

tabi tabi.......

Her alanda en ucuzmuş... GPRS ücretlendirmesinde Vodafone'un üzerine kimse yok. En ucuz en temiz çalışan sistem.

Ben 7 senedir Turkcell kullanıyorum ve son sönemdeki kampanyalarından da son derece memnunum

bu zamana kadar bazı GSM ŞİRKETLERİ kanımızı emdiler.neyseki WODAFONE geldide biraz rahatladık.yoksa hala kanımızı emmeye devam edeceklerdi.TEŞEKKÜRLER WODAFONE

esasında iyi kampanyalar yaptılar 5dk 1 kontör gibi.
Ama nafile çünkü adları pahalıya çıktı ve kimse güvenmiyor artık.
Gerçi tüm operatörler aynı 250 yada 150 kontör yüklemeden 10dk - 5 dk sı 1 kontöre konuşamıyorsun.
ayda 250 kontör yükleyip 750dk konuşacak bir tanıdığım maalesef yok.
böyle kampanyalar yerine 10 kontöre 50 mesaj felan yapsalar daha iyi olur

nasıl en ucuz iletişimi veriyormuş acaba onu merak ediyom avea dan avea yı aradımmı 1 konton veya en az 2 kontor turkcellden turkceli aradımmı 4 kontor nasıl hesaplı oluyormuş türkcell ayrıca her zaman ilk kontor fiyatlarına zam yapan urkcel buna çok dikkat ettim ilk turkcell yapıyor zam.iletişim olarak hizmer güzel veriyor buna bir şey diyemem ama kampanya yapıyorlar şu kadar kontro yükle dk 1 kontore konuş falan diyorlar.

turkcell kendi içinde ucuz fakat diğer operetorler tüm operetorler için ucuz sadece kendi içlerinde değil turkcell haricinde diğer opretörlere bakın birde turkcell'e fark çok açık diğer iki operetör tükceelden ucuz :)

Ben ilk cep telefonunu alalı 10 sene geçti daha şimdiye kadar turkcell "en ucuz biziz" dediğini ilk defa duyuyorum. Şimdiye kadar her zaman en pahalısını yapmış şirket vodafone ve aveanın bedave kampanyalarına dayanamadı heralde. O saçma sapan hizmetleri logoymuş melodiymiş şuymuş buymuşları vereceğine fiyatları çekseydi.

Altyapı istiyoruz, katmadeğerli servisler değil. 3g getirin, 4g getirin gprs i ucuzlatın artık gprs parasından öldük...

Ben ilk cep telefonunu alalı 10 sene geçti daha şimdiye kadar turkcell "en ucuz biziz" dediğini ilk defa duyuyorum. Şimdiye kadar her zaman en pahalısını yapmış şirket vodafone ve aveanın bedave kampanyalarına dayanamadı heralde. O saçma sapan hizmetleri logoymuş melodiymiş şuymuş buymuşları vereceğine fiyatları çekseydi.

Altyapı istiyoruz, katmadeğerli servisler değil. 3g getirin, 4g getirin gprs i ucuzlatın artık gprs parasından öldük...

Seneler önce pahalı olduğu için bıraktım bana ne mi kazandırdı ?

Telsim sayesinde (şimdi vodafone) sevgilimlere ayda 250 kontöre sabahlara kadar sohbet ettim, günde 100er mesaj attım. Bunlar hepsi 250 kontordü aylık 1000üzerinde sms ve 500ün üzerinde konuşma süresini turkcell kullanarak yapsaydım şimdi evi satılığa çıkartmam gerekirdi.

5 milyona gprsla bedava internete girdim, öğrencilik zamanları.

turkcell adı çıkmış 80e indiremez 70e, zamanında düşünseydi.

VODAFONE diyorum !

en ucuzu vodafone. üstelik her yöne. avea sadece kamuya bedava. işime yaramıyorsa pahalı demektir. isteyen istediğini söylesin.

Turkcell ≠ Ucuz iletişim

Bir de utanmadan en ucuz bizi doyorlar ya...

en kalitelisi herzaman turkcell di şimidide öyle.en ucuzluğa gelince önceden fiyatlarının ucuz olmadığı doğru.ama şimdi gayet uygun.hatta en uygun girin tarifelere bakın kulaktan dolma olmayın...

Turkcell nar mis portkal mis bunlari biraksin icraat yapsin fiyatlari ucuk sonra en ucuz biziz nasil diyebiliyor en iyi ceken sebeke olabilir ama en ucuz turkcell degil. Heralde turkcell yetkileleri avea ve vodafone gsm operatorlerini takip etmiyor :) Yapsin aylik 5000 sms ya da yapsin haftalik 5000 sms o zaman konussunlar. Yok nardi elmaydi portakaldi milleti oyalamasinlar biz en ucuzuz diye...

Arkadaşlar siz çıldırdınız mı yahu? Nedir bu SMS çılgınlığı, dakikalarca konuşma çılgınlığı? Telefon yüzüme yapışsa da çıkmasa diyenlerden misiniz yoksa? Nedir bu çılgınlık kardeşim? Sevdikleriyle konuşmak isteyen adam aynı şehirdeyse gider yüzyüze konuşur, o kadar.Öyle liseli çocuklar gibi telefondan, sesle ya da yazıyla iletişim de nedir yahu? Yapmayın etmeyin, bu kontör deryasında kaybetmeyin kendinizi.

yuh be,utanmadan en ucuz biziz diyor hala.Yıllarca sömürdü bu Türkcell beni,kurtuldum sonunda.

Arkdasim iyide sevgilisi disarda olan ne yapacak boyle bir imkan varsa neden kullanmayalim sen asik olmadin sanirim insanlar sevdiklerini ozluyorlar zaten gsm operatorlerinin amaci ne ?

Turkcell sana söylüyorum bu şarkıyı:

Kandıramassın beni , susturamassın beni....

Kim inanır en ucuz oparatör olduğuna şu kampanyalarınızın satır arası sözleşme maddelerini de yayınlasanızda bir görsek ne kadar ucuz olduğunuzu?

Bazı yorumlarda Turkcell'in pahalı olduğu yazılmış kesinlikle doğrudur. Ancak Turkcell'in ülkenin lider GSM operatörü olduğu ve her zaman yenilikleri Türkiye'ye kazandıran ve en kaliteli iletişim hizmeti sunan operatör olduğunu da kabul etmek gerekir. Ancak son dönemde Turkcell'in de diğer operatörler ile birlikte avantajlı fiyatlar sunduğuda bir gerçek..

Turkcell ve tüketici memnuniyeti mi? Bu Turkcell degil miydi zamanında cepte rekabet yokken Turkcell'den Turkcell'e bile dakikası 10 kontörden, yani 5 dakikası 50 kontörden konuşturan. Ne bedava kontör ne bedava sms veren. Her sms'i öğrenciye de(2 kontör/her mesaj) iş adamına da aynı fiyatla ücretlendiren.Ve daha sonra da bizim gibi kazlardan yolduğu paralarla New York Borsası'na giren.. Şimde Avea ve Vodafone'un rekabeti başlayınca 5 dakikası 50 kontörden 5 dakikası 1 kontöre indiler. Tüketici memnuniyetiymiş. Hah...

herkes kendi çıkarları doğrultusunda fiyatlara yorum yapıyor ama
genel kapsam açısından dusunulurse ulkedekı herkes ogrencı modelı sabah aksam mesaj ceken veya 3 5 kısı ıle olumune konusan kısıler degıl
calısan kesım olarak tabır edılebılecek kısılerı dusunun sureklı farklı farklı numaralar GSM olsun sabıt hat olsun
kısa sureklı ama ınanılmaz sık olarak konusuluyor
sonuc olarak
turkıyenın dınamıgı olan calısan kesımımızın ıslerını bu kadar hızlı ve kolay olarak yapabılmesının karsılıgında gercekten uygun fıyatlarda bu kadar kalıtelı hızmet verıyor

sadece kendınıze degıl turkıye mobıl ıletısım kulturu olarak bakarsanız gercekten ucuz ama su da var numara tasınabılırlıgı gelınce 53X ıle baslayan numaralarda ezıcı bır cogunluk olması ıcın turkcellın su sıralar abartı ındırımler yapması kacınılmaz

ogrencı olana ogrencı tarıfelı hatlar
uzakta akrabası sevgılısı olana kulaga yapısan telefon modellı hatlar onerılır ama
calısan ınsan gercekten o an ulasılmak o an ulasabılmek zorunda

aksamları sınemaya gıderken "Ya bu ındırım olmasa sınemaya da gıtmeyecez" dıyen azımsanmayacak sayıdakı ınsan da sınema sevdası olduysa ne mutlu Turkcelllıere :D

Sömürdü sömürdü, en pahalı en ..., o zamn 35 milyon kişi nie kullanıyor.

turkcell in kontör fiyatları başka bir operatörün kontör fiyatlarından pahalı ona ne diyeceksiniz?

35 mlyon abonesi falandavars yok bu turkcellin ,soyle yani turkcell hatti var ama kullanmiyor kimse ,kapanmasin diye ya kontr yukluyor yada aylik gelen faturaya razi oluyor.ama 200 kisilik telefon rehberinde toplasan 4 tane turkcell numarasi vardir.ben teori ye deil pratige bakarim.

gerek benim cevrem gerek baska insan olsun insanlarin buyuk cogunlugu avea-vodafone ikilisini kullaniyor.
turkcell hic cirpinmasin.

Turkcellin en ucuz olduğu doğrudur.. En pahalı olsada turkcelli kullanırım.. Argeye teknolojiye bu kadar para yatıran şirket azdır Türkiyede.. Teknolojide ilerliyip dünya standartlarını yakalıcaklarsak hatta geçiceksek 10 kat kazık yemeye razıyım..

kaşık ile verip kepçe ile alan türkcell nasıl böyle bir açıklama yapabiliyor. yourmlara da bakılırsa Alt yapısı sağlammış peh ben avea kullanıyorum hiç bir sıkıntım yok ve taş gibi de özellikle memur genç ve öğrenci kesimine çok iyi hitap ediyor. İyiki varsın avea... mutlu son :D

ben turkcelin tüm kampanyalarını takip ettiğim için bana pek bir yamuğu olmadı şuan kampuscelliyim vede çok avantajlı bir kullanımı var.ama şurası bir gerçekki NORMAL TARİFESİ PAHALI ucuzunu bulursanız çok güsell oluyor..

Son çırpınışlar galiba; İntel benim için ne ifade ediyorsa Turkcell de aynı kulvarda. Sırf Turkcell'den biri beni ararsa karşı tarafa fazla yazmasın diye hattı değiştirip arıyorum. Onun dışında sürekli diğer operatör açık. Vakti zamanında tekelken kullanıcılarını öpen! bir firma artık ağzıyla kuş tutsa da o eski imajını hafızalardan kazıyamaz. Ha bu arada TTelekomu da unutmamak lazım. Yarın onlara da alternatif çıktığı zaman aynı nakaratları onlardan da duyacacağımızdan eminim.

hepimiz boşuna yorum yapıyoruz bu adamları öle bir zengin ettik ki biz artık kullanmasak ta boşuna adamlar milyar dolarlık şirketler oldular

avea ve telsim(vodefone) de kullandım. ama turkcell i daha iyi buldum ne diyeyim.
Avea çoğu yerde çekmiyor. Balkondan Vericisini görüyorum ama çekmiyor. ne yapayım.

turkcell aycell telsim aves vodofon hepsi aynı hepsi aynı hep aynı nakarat . nerde o eski türk telekom ahh ahh . gençliğimizde arardık kızları işletirdik ve tel faturası yinede az gelirdi

Arkadaşlar bikere şurda anlaşalım eski telsim şimdiki vodafone turkcell den HERZAMAN ucuzdu.hatırlayın lütfen ilk gsm turkiyeye geldiğinde de ilk indirirm ilk wap ilk mvs vb. bi çok özellik telsim den geldi.ne yenilik getirmesinden bahsediyosnuz.kopyalamak la yeniliği karıştırmayalım lütfen.ha bide şu reklam turcell super lig? yok tavuk arkıt gözümüze gözümüze sokmaya çalışıyolar sömürdüler işde bukadar açık ama inanın verdiğimiz paranın karşılığını almadık.herkezden pahalı konuştuk vodafone ve avea gelene kadar.şimdi inanın karşıtarafı ucuz aramak için bile kullanmıyorum.vodafone bazı yerlerden çekmiyo olabilir ama bu işin bide öncesi var ilk şebeke kendisi iken bizden sömürdügü paralarla en gözde yerlere baz istasyonlar kurdu.bu işte haksızlık.

arkadaşlar turkcellin tek avantajı her yerde çekiyor olması başka hiçbir şeyi yok

turkcell kadar kaliteli bir hat yok bence konuşma aralarında kesildigine rastlamadım diger hatlara bakalım hem çekmiyor hemde konuşma aralarında kesiliyor sinirden başka hiç bi işe yaramıyo.ama avantajlarınıda göz ardı etmiyorum iyi yönleride war

turkcell kadar kaliteli bir hat yok bence konuşma aralarında kesildigine rastlamadım diger hatlara bakalım hem çekmiyor hemde konuşma aralarında kesiliyor sinirden başka hiç bi işe yaramıyo.ama avantajlarınıda göz ardı etmiyorum iyi yönleride war

ya anlamıyorum hala türkcellin kazığını yiyen varmı ya adamlar sebeke içi bile 4 köntör arattırırken ben yıllardır aveadan her yöne tüm vergiler dahil 0.305 yeni kuruş ya millet parayı yoldan mı topluyor ya madem her tarafı arıyorsun alsana en uygun tarife hepsi bir yok kardeşim ben manitamı arayacağım diyorsan al sna öğrenci hattı zengin ettik türkceli ben 7 yıllık hattımı iptal ettirdim ya inşallah türkcel kendine gelirde milleti soymayı bırakır gerçi bizim millete neyin yaradığını herkez çok iyi biliyo

ya kardeşim ben aslında şunu anlayamadım recebin tavuğu hikayesine katıldım katılmaz olsaydım ben 250 kontör yükledim ve kombara ma 50 hediye kontör gelmiş idi kontör alalım 4 gün olmamıştıki 1 dakikalık arama sonucunda tam 50 kontörüm ve kombaram daki 50 kotöründe bir anda bittiğini gördüm bu konu ile ilgili bir derdimi anlatacak turkcell hizmetlisi bulamadım ben kullanmış olduğum 5 yıllık hattımı iptal ettirip başka bir oparatör hattı almaya karar verdim ayrıca turkcell yetki lerinden mümkünse bir açıklama bekliyorum teşekürler

Doğru... En ucuz en kaliteli Turkcell.. !!

ya bu millet parayla işliyo.. en ucuz hangisiyse o.. Peki yaptığı yatırımları düşünün?? tcell4ever

Her zamanki turkcell kazıklarından birini yemiş ve "turkcell yetkilerinden mümkünse bir açıklama bekliyorum" diyen arkadaş. Çok beklersin. Adamların para kazanma stratejisi bu zaten. Yani kaşıkla verip kepçeyle almak. New York borsasına nasıl girdiler sanıyorsun

En ucuzu turkcell miymiş? 10 yıl önceki operatör içi bile dakikası 10 kontörden konuşturan turkcell'den daha ucuzuz diyolar heralde:) benimde kazıkcell hazır kart hattım vardı, her girişte yağmur gibi kontör giderdi. Şimdi VODAFONE kullanıyorum ve GPRS neredeyse bedava

Sen de yorum yaz

 


CHIP'i Takip edin
E-Posta listemize katılın
CHIP Dergi Mobil Cihazınızda

İlginizi çekebilir