Vista'ya hükmedin

Windows Vista'nın kolay kullanımı keyifli görünse de bazı işlemler deneyim gerektiriyor.

Misafir hesabı kurun

Bilgisayarınızı ara sıra kullanmak durumunda kalan kişilerin sistem kaynaklarına erişimine izin vermek istemiyorsanız, misafir hesabını devreye sokabilirsiniz. Misafir hesabı ile kullanıcı sisteme yazılım ya da donanım ekleyemez, kurulumları değiştiremez veya bir parola oluşturamaz. Misafir oturumu ile kullanıcı ancak çalışma ağına erişme, internete bağlanma ve dosya indirme gibi işlemleri gerçekleştirebilir.

Misafir hesabı varsayılan olarak devreye sokulmuyor bu yüzden kullanıma açmadan önce bu hesabı etkinleştirmelisiniz. »Denetim Masası / Kullanıcı Hesapları ve Aile Güvenliği / Kullanıcı Hesapları / Başka« bir hesabı yönet yolunu izledikten sonra Misafir Hesabı'nı seçin ve etkinleştirin. Misafir hesabı Vista'nın Home sürümünde mevcut değil.

Okuyucu Yorumları

Toplam 9 Yorum

Misafir hesabı Vista Home da mevcut değilsiniz diyorsunuz ama ben Home Basic kullanıyorum ve Guest hesabı mevcut! Aynı şey değil mi?

aman ne güselll

Vista gedi sorunlar bitti diyorduk çok seviniyorduk,ama çok güvenlikli silene kadar başınız ağrıyor ama yinede çokgüzel.

vista berbat alırken vısta kullanın dedıler kullandım berb at hıcbır oyunu calıstırmıyor

Vistaya laf yok :D vista kullanıcısıyım:)

ha vista ha xp hicbir fark yok microsoftun para kazanması sadece

ya pardonda adamlardan ne istiosunuz. 3 boyutlumu yapıcaklar. alla allahh

WİNDOWS 7 ÜÇ BOYUTLU OLACAK. VİDEOYU İZLERSENİZ GÖRÜRÜSÜNÜZ ŞAHANE. BİR ULTİMATE KULLANICISI OLARAK KANDIRILDIK 3 BOYULU DİYE. SADECE PENCERELRİ GÖRÜNTÜLEME 3 BOYULU.

neredeyse her oyunu açıyor biraz araştır bence... Vistada oyun problemi hakkında 1 2 ince ayar yetiyor... Directx10 da cabası...

Sen de yorum yaz

 CHIP'i Takip edin
E-Posta listemize katılın
CHIP Dergi Mobil Cihazınızda

İlginizi çekebilir