Windows 7 RC için son çağrı...

Henüz Win 7'yi kurup denemediniz mi? Elinizi çabuk tutun, fazla zamanınız kalmadı!

Windows 7 RC için son çağrı...

Eğer Windows 7'yi piyasaya sürüleceği 22 Ekim tarihinden önce denemek istiyorsanız ve hala harekete geçmediyseniz elinizi çabuk tutmanızda yarar var. Microsoft, Windows 7 RC sürümünün dağıtımına önümüzdeki Perşembe günü son verecek. Yani önünüzde sadece 2 gün gibi kısa bir süre kaldı.

Windows 7 RC sürümünü indirenler, 1 Haziran 2010 tarihine kadar kullanabiliyor. Ancak bu sürüm, 1 Mart 2010'da başlayarak, her 2 saatte bir kapanmaya başlayacak. Kısacası Windows 7 RC'yi bugün indirenler, yaklaşık 6,5 ay boyunca sorunsuz bir biçimde kullanabilir.

Hatırlanacağı gibi Microsoft, Windows 7 RC sürümünü Mayıs 2009 başında indirilmeye sunmuştu. Tam derleme uzantısı 7100.0.winmain_win7rc.090421-1700 olan Windows 7 RC'yi aşağıdaki bağlantıdan, seçiminize göre 32 ya da 64 bit olarak indirebilirsiniz:

Download: Windows 7 RC

Okuyucu Yorumları

Toplam 27 Yorum

türkçesi yok mu

Yaw internette rtm sürümü var boşverin rc yi

sanki dağıtılmaya başlanınca internet korsanıyla dolmayacak :D

yoooo, crack i var arayın google dan rahat rahat kullanın :D

ne kadar saçma... daha vista yı bile kullanmadan win 7 çıktı..... xp ye devam.... win 7 de de bir dolu hata çıkar şimdi

RC yi napim ben kullanmaya başladım bile full olarak :D hatta sorun cıkar simdi diyen arkadaslar varsa hiç süphe duymasınlar ben 5 bilgisayara kurdum hiç sorun yaşamadım hem driver yada programlarla ilgili ayrıca program eyer uyumlu değilse windows 7 eski vista ve xp uyumluluk modunda programı tekrar yüklüyor ve sorunsuz calısıyor Bilginiz olsun.

XP Kullananlar bu alana yazmasın lütfen. Onların pc leri kalu bela dan kalma olduğu için xp den başka birşey kullanamıyorlar o yüzdende fesatlıklarından biz elit kesim olan vista ve se7en kullanıcılarına laf atıyorlar akılları sıra. Bu devirde hala XP kullananları toplama kamplarına koymalı.

win7 gelmiş geçmiş en hızlı ve en iyi nt tabanlı işletim sistemidir. xp sp3 ile bile yavaş çalışırken çoğu makinada win7 sorunsuz ve daha hızlı çalışabilmektedir. güvenlik konusundada xpden 15 kat daha iyi durumda.

Elbetteki Windows 7'de bi dolu hata-sorun çıkacak. Sonuçta ilk sürüm. Hizmet paketlerini beklemekte yarar var.

bizim burda win 7 herkez kullanıyor tanesi 3milyondan adamlar cd yatıyor kullanmayan kalmadı sizhala Download diyorsunuz :D

" XP Kullananlar bu alana yazmasın lütfen. Onların pc leri kalu bela dan kalma olduğu için xp den başka birşey kullanamıyorlar o yüzdende fesatlıklarından biz elit kesim olan vista ve se7en kullanıcılarına laf atıyorlar akılları sıra. Bu devirde hala XP kullananları toplama kamplarına koymalı. "

Yuakarıdaki yazıyı yazan arkadaşım...bir xp kullanıcısı olarak bu şekilde ukalalı konuşmanızdan dolayı sizi toplama kamplarına tıksak nasıl olur ne dersin...???

XP Kullananlar bu alana yazmasın lütfen. Onların pc leri kalu bela dan kalma olduğu için xp den başka birşey kullanamıyorlar o yüzdende fesatlıklarından biz elit kesim olan vista ve se7en kullanıcılarına laf atıyorlar akılları sıra. Bu devirde hala XP kullananları toplama kamplarına koymalı.

********************************************************

Bari çık da biz seçilmiş insanlarız de hayret birşey senin gibileri koymalı toplama kampına

Bu elit kesim ne yahu galiba arkadasimizda kisilik sorunu varki kendisini siniflamaya tabi tutmusEger elit lik xp yada vistayla olculecekse elit kesimdeki bütün firmalar hala xp kullaniyor ama benim sinekli bakkalim vistaya ya terfi etmis nasil olacak bu is :=)

türkçe rtm nerden bulabiliriz

7600 RTM varken neden 7100 RC kullanalım ki?

elit kesimmiş sevsinler bende vista kullanıyorum ne alaka elitlik önce insan ol. xp gelmiş geçmiş en iyi işletim sistemlerinden biridir ayrıca.

"XP Kullananlar bu alana yazmasın lütfen. Onların pc leri kalu bela dan kalma olduğu için xp den başka birşey kullanamıyorlar o yüzdende fesatlıklarından biz elit kesim olan vista ve se7en kullanıcılarına laf atıyorlar akılları sıra. Bu devirde hala XP kullananları toplama kamplarına koymalı."

Olur bu alana yazmayalım sen bir yer belirle oraya yazarız Allahım ya...sana ne kardeşim buraya kim yazar yazar onadamı karışacaksın.
Hem bu arada merak ettim Vista ve Win7 çıkmadan önce sen ne kullanıyordun. Sen doğar doğmaz sanırım Win7 önüne hazır geldi,onun için kendini "elit" olarak sınıflandırdın herhalde.

ne üç milyonu bedava ben kendim hallettim win 7 ultimate artı serialde free orjinal lisans oldu 150-200-250$veriyor insanlar bence bill gates abi bunu hakediyor, millete pahalı pahalı satıyor mezaramı götürücek bu parayı birazda onun cebinden gitsin uyanık herif.kendisini çok akıllı zannediyor,zaatı muhterem..:))))

Arkadasimizin elitlikten cok eziklik sorunu var sanirim 200 tl lik bir isletim sistemini kulllanip bunuda övünc sayip kendini elit sayan arkadasin ,bir psikolog a görünmesini faturasinida Ballmer e fatura etmesini öneririm

windows 7 uzun yıllar akıllardan çıkmayacak bir sürüm olacak ve tahminime göre Xp yi tarihe karıştıracak

mircosoft rtm kullanıyoz k.bakma kırılması çıkmasından once olan bi işletim sistemi yapmışsın komik oldu bu olay vesselam...

en oturmuş işletim sistemidir xp sp3. ama tabiki denemek icin aradaki farkı daha iyi anlamak icin bende wın7 kurmak isterim. toplama kampları falan gibi sözler insanları rencide etmekten başka ne işe yarar. herkesin doğrusu beğenisi kendine arkadaşlar.

RC'ye ne gerek yahu, MSDN'de (Microsoft Partner'lar için download sitesi) kararlı sürümü yayınlandı. Neden halen RC kullansın millet?

arkadaşlar ben kurdum fakat benim modemimi males tanımıyor internette aradım fakat drivırlarınıda bulamadım yeni bir modem alıcaz galiba

17 ile 19 gb arası bir işletim sistemimi olur höh bee kur kur bitmedi

RTM in! RC out!

RC için çağrı mı... aa hala RC kullanan var mı?!

Sen de yorum yaz

 CHIP'i Takip edin
E-Posta listemize katılın
CHIP Dergi Mobil Cihazınızda

İlginizi çekebilir