Windows'a "kulak verin!"

Bu video Windows'un hızından ya da özelliklerinden bahsetmiyor: İşte bambaşka bir Windows videosu!

Windows'a "kulak verin!"

Windows işletim sistemi yıllardır PC dünyasında fırtına gibi esiyor. Her yeni Windows büyük bir merakla karşılanıyor, çoğu zaman PC'lerin vazgeçilmezi oluyor (Vista ya da Windows Me gibi istisnalar hariç).

Her yeni çıkan Windows A'dan Z'ye, en ince ayrıntısına kadar haberler, makalelere konu oluyor. Kullanıcılar neredeyse tüm ince detayları biliyor. Ama biraz sonra izleyeceğiniz video ne Windows'un hızından, ne de özelliklerinden bahsediyor.

Windows 3'den Vista'ya kadar tüm Windows'ların açılış ve kapanış seslerini bir araya getiren video hem geçmişe kısa bir yolculuk yapmanızı sağlayacak; hem de Windows'un nereden nereye geldiğini bir kez daha anlamanıza yardımcı olacak...

Videoyu izlemek için tıklayın...

Okuyucu Yorumları

Toplam 5 Yorum

(Vista ya da Windows Me gibi istisnalar hariç).

Bu güzeldi :D :D :D

win7 yi bile göstermedi; işte videodan belli vista ile MS son buldu...

Me gayet güzeldi. Siz anlamamışsınız :)

vistaya neden bukadar taktınız anlamıyorum vista çıktığı dönem baz alındığında oldukça yenilikçi bir sistem.Sp2 ilede gayet stabil performanslı bi sistem halini aldı sizin dandik bilgisayarlarınız kaldırmıyor diye vistaya kötü diyorsunuz ya bişi demiyorum.Bilgisayarla alakadar,bilgisayarı sadece oyun makinası olarak görmeyen insanların vistayla en ufak bi problem yaşadığını zannetmiyorum.

vistaya neden bukadar taktınız anlamıyorum vista çıktığı dönem baz alındığında oldukça yenilikçi bir sistem.Sp2 ilede gayet stabil performanslı bi sistem halini aldı sizin dandik bilgisayarlarınız kaldırmıyor diye vistaya kötü diyorsunuz ya bişi demiyorum.
---------------------------------------------------------

Aynen katılıyorum. Vista için nedense linç kampanyası yürütülüyor sanki. Microsoft' un belki de üzerinde en çok zaman ve emek sarf ettiği işletim sisteminden bahsediyoruz ki hala bunun meyvelerini yiyorlar. 4 yildan beri dizüstümde Vista yüklü ben gayet memnunum. Hatta ilk dönemlerde bile kötüydü diyemem. Diğer taraftan işyerindeki bütün bilgiyarlarda Xp yüklü. Vista' ya göre ilkel ve yetersiz kaldığını düşünüyorum. Çokça sorun çıkartıyor.Donanımı eski olan Xp' ye devam etsin. Olay bu kadar basit. Vista'yı rahat bırakın...

Sen de yorum yaz

 


CHIP'i Takip edin
E-Posta listemize katılın
CHIP Dergi Mobil Cihazınızda

İlginizi çekebilir