WinShake: XP ve Vista'ya Windows 7 makyajı!

İndirin: WinShake ile Windows 7'nin AeroShake ve AeroPeek özelliklerini XP ve Vista'ya taşıyın.

WinShake: XP ve Vista'ya Windows 7 makyajı!
WinShake böyle çalışıyor.

Eğer masaüstünüzün dağınıklığından şikâyetçiyseniz ve Windows XP veya Vista'nızda Windows 7 AeroPeek ve AeroShake araçlarının olmasını istiyorsanız tam yerine geldiniz. WinShake masaüstünüzdeki pencere kalabalığını en şık şekilde yönetmenizi sağlayacak.

Yapmanız gereken ise sıkıştırılmış dosyayı uygun bir klasöre açtıktan sonra "WinShake.exe" uygulamasını hızlı başlat menünüze sürükleyip bırakmak. Yazılım sürekli çalışıp belleğinizde yer kaplamıyor ve istediğiniz zaman hızlı başlat menüsünden kolayca ulaşılabiliyor.

WinShake'in hızlı başlat menüsündeki simgesine [SHIFT] tuşu ile birlikte basarsanız seçili olan pencereniz dışındaki bütün pencereleriniz küçültülüyor. Aynı AeroShake'te olduğu gibi. Simgeye [CTRL] tuşu ile bastığınızda ise AeroPeek'te olduğu gibi masaüstünüzü görebiliyorsunuz. Ama AeroPeek'in tersine burada masaüstünüz tamamen fonksiyonel.

Download: WinShake 1.15

Ceyhun Seval

Okuyucu Yorumları

Toplam 10 Yorum

Cok gereksiz

güzel ama arada bir nedense tıkladığımda masaüstünü göstermiyor - 2. defa tıklamam gerekiyor.

Win7 zaten makyajlı. KDE 4 makyajına fazlasıyla bulanmış. :)))) Devam mikisoft.. Yutturduğun yeniliklere baktıkça özümü daha çok seviyorum. İyi ki varsın Linux.

http://kde.org/announcements/announce-4.3-beta2.php

Sen de yorum yaz

 CHIP'i Takip edin
E-Posta listemize katılın
CHIP Dergi Mobil Cihazınızda

İlginizi çekebilir