WoW Wrath of the Lich King için tanıtım filmi

World of Warcraft hayranları PC başına: Blizzard yeni ek paket için bir tanıtım videosu yayınladı.

WoW Wrath of the Lich King için tanıtım filmi
Wrath of the Lich King: Level 55 ile bir ölüm süvarisini canlandırabilirsiniz.

Blizzard Entertainment, World of Warcraft için çıkacak olan yeni genişleme paketi hakkında bazı bilgiler yayınladı. Geliştiriciler yeni manzaralar ile ilgili detaylar dışında ilk kahraman sınıfı (ölüm süvarisi) hakkında bazı bilgiler verdiler.

Blizzard, Paris'in yakınlarında gerçekleşen büyük bir etkinlikte Northrend kıtasının yeni bölgelerini gözler önüne serdi. Tüm Areal, ilk ek paketin (The Burning Crusade) gerçekleştiği cehennem-ateşi yarımadasından daha büyük olacak. Northrend'de oyuncular karakterlerini 80. deneyim seviyesine getiriyor ve yeni durumlarla karşılaşıyorlar. Ayrıca bazı bölgeler özellikle "oyuncuya karşı oyuncu" modu için geliştirilmiş.

İlk kahraman sınıfı olan ölüm süvarilerini, oyun karakteri Level 55 ve üzeri olan tüm oyucular deneyebilir. Ölüm süvarisi en güçlü donanımları taşıyor, neredeyse her silahı kullanabiliyor ve üstüne üstülük büyü de yapabiliyor. Oyun hakkındaki diğer bilgileri detaylı videomuzda öğrenebilirsiniz.

Videoda "Wrath of the Lich King" oyununda gerçekleştirebileceğiniz hava savaşlarından ilk sahneleri görme şansına da sahip olacaksınız.

Halil Mollaoğlu

Okuyucu Yorumları

İlk yorum yapan siz olun
Sen de yorum yaz

 


CHIP'i Takip edin
E-Posta listemize katılın
CHIP Dergi Mobil Cihazınızda

İlginizi çekebilir