Yasak ilişki sitesine hack şoku!

Evli insanlara çöpçatanlık hizmeti vermeyi amaçlayan web sitesi, fena hack'lendi!

Yasak ilişki sitesine hack şoku!

Evli insanlara çöpçatanlık hizmeti sunan Ashley Madison sitesi hack şokuyla sarsıldı. Aykırı yapısıyla adından söz ettiren bu yasak ilişki sitesinin kullanıcıları ise, gelişmelerden dolayı oldukça tedirgin.

Bilgisayar korsanları kredi kartı bilgilerinin yanında, kullanıcıların cinsel fantezilerini de ele geçirdiklerini iddia ediyorlar. Sitenin güvenliğinden sorumlu çalışanlar ise bu iddiaların gerçekleri yansıtmadığını belirtiyor.

Sitenin güvenlik uzmanı Brian Krebs yaptığı açıklamada, sisteme sızan bilgisayar korsanlarının sadece üyelik bilgilerinin bir kısmını ele geçirdiklerini söyledi.

Ashley Madison sitesinin 50'den fazla ülkede 37 milyon üyesi var. Geçtiğimiz Mayıs ayında dünyanın en büyük çöpçatanlık sitelerinden biri olan Adult Friend Finder da aynı şekilde hacklenmişti.

Onur Seven

Okuyucu Yorumları

Toplam 9 Yorum

Hackerlar nihayet insanlığa faydalı bir iş yaptılar. Kutluyorum ilk defa kendilerini.

@21 Temmuz 2015 00:46 Sanane be kardeş milletin gizliden yaptığı seni neden bu kadar ırgalıyor acaba? Ahlak memuru musun sen?

@21 Temmuz 2015 10:28 Sen niye gocunuyorsun. Adam gayet güzel bir yorum da bulunmuş... Derdin varsa git hacker lara söle :))

site ve kullanıcıları beter olsunlar. duyulmasından bu kadar korkuyorlarsa orada tanıştıklarına nasıl söylüyorlar?

beter olsunlar siteyi hackleyen hackerlar tüm bilgileri o siteyi kullananların ailelerine yollasınlar, çok daha iyi olur. madem yaptıkları şeyin utanç verici iğrenç bir şey olduğunu biliyorlar ve yine de yaptılar o halde cezalarını çeksinler...

Korsanlar aslında her zaman bu tarz işlerle uğraşmayı seviyorlar ama kendilerini gerçekten korkunç göstermekte basının üzerine tanımam.

Copcatanlik sitesimi. Bu bildigin .... sitesi. Ulan Insallah taru mar olursunuz siginacak yer yiyecek ekmek icecek su yuruyeceginiz ayaginiz tutacak eliniz olmaz. Bir yandan kanser bir yandan verem bir yandan aids olursunuz. Boyle deyuzlar yuzunden dunya bu halde boyle deyuzlar yuzun den her yerden lanet yagiyor boyle deyuzlar yuzunden zina oluyor veledi zina oluyor Allah bunu yapanlari destekleyenleri sevenleri sevdirenleri para kazananlari lanetin en buyugunu etsin.

Helal olsun heçkırlar :Dİlk kez iyi birşey yaptılar. :P

Kurtlar Vadisi dizisindeki Seyfo Dayı nın repliği ile "Yav yeğenim, bu resmen enternasyonal gava.lık be" :))

Sen de yorum yaz

 CHIP'i Takip edin
E-Posta listemize katılın
CHIP Dergi Mobil Cihazınızda

İlginizi çekebilir