Yılın güvenlik ürünü seçildi

Kaspersky Internet Security yılın güvenlik ürünü seçildi.

Yılın güvenlik ürünü seçildi

AV-Comparatives tarafından hazırlanan yıllık rapor, önceki yılın antivirüs testlerinden yüksek puan alan ürünleri vurgularken alınan toplam puana göre genel kazananı belirliyor. Her testte en iyi sonuçlara çok çeşitli ek ödüller de veriliyor. Sekiz ana testin tümüne katılan ve en yüksek Gelişmiş+ seviyesini elde eden Kaspersky Internet Security, Yılın Ürünü seçilirken, rapor Kaspersky Internet Security'nin doğru tasarımını, kullanıcı dostu arayüzünü ve sunulan kapsamlı ve mükemmel belgelendirme ve yardım olanaklarını teyit etti. .

Yılın Ürünü olmasının yanı sıra, Kaspersky Internet Security aynı zamanda Zararlı Yazılım Kaldırma testlerinde Altın Ödül aldı, hem de Dosya Tespiti testinde Altın Ödülün paylaşımcılarından biri oldu. Ürün, Proaktif Koruma testinde Gümüş Ödül sahibi olurken Performans alanında da Bronz Ödülün sahiplerinden biri oldu.

21 güvenlik ürünü arasından seçildi

Windows platformu için tasarlanan 21 güvenlik ürünü, AV-Comparatives'in 2015 yılı test serisinde yer alarak süregelen bağımsız ürün değerlendirme ve verimlilik testlerine katıldı. Programlar, gerçek dünya Internet tehditlerine karşı koruma sağlama, binlerce zararlı programı tespit etme ve bilgisayar performansını etkilemeden koruma sağlama alanlarındaki becerileri açısından test edildi. Ek testler ise ürünlerin virüs bulaşmış bir bilgisayardan zararlı yazılımları ne kadar iyi kaldırabildiğini ve yeni ve bilinmeyen tehditleri ne kadar iyi engelleyebildiğini kontrol etti.

Kaspersky Lab Zararlı Yazılım Araştırma Direktörü Timur Biyachuyev, "Bu başarı, kullanıcılarımıza sunduğumuz zararlı yazılım koruma seviyesinin ve günümüzün ve geleceğin ihtiyaçlarının karşılandığından emin olmak için ürünün süregelen evriminin bir kanıtı. Bağımsız bir test kuruluşu olan AV-Comparatives'in raporu, son kullanıcıların kendi ihtiyaçlarına göre doğru seçimi yapmalarına yardım eden, büyük bir yönlendirme ve bilgi kaynağı. Kaspersky Internet Security'nin 2015 yılının en iyi ürünü seçilmiş olmasından ve sunduğu büyük kullanıcı deneyimiyle tanınıyor olmasından büyük gurur duyuyoruz," şeklinde konuştu.

BASIN BÜLTENİNDEN DERLENMİŞTİR

Okuyucu Yorumları

Toplam 3 Yorum

kullanma kullandırma

Ruslarla soguk savasdayken onlar turist gelmesini engellerken sen ruslara yardim et diyorsun.

Windows Defender kullanırım yine Rusya'ya veri toplayan Kaspersky kullanmam. Başka kapıya hadi canım, birinciymiş hadi be, Bitdefender daha iyi bir grafik çizdi, yemlemişler ödül almışlar. Reklam kokan hareketler bunlar. Kaspersky'e güvenmiyorum nokta.

Sen de yorum yaz

 CHIP'i Takip edin
E-Posta listemize katılın
CHIP Dergi Mobil Cihazınızda

İlginizi çekebilir